Yardım Minecraft Premium Hesap Alma Yeni Sistem?

BCYigit

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim gibi yap istersen sana özelden mesaj atarım bi site var sen parayı onların hesabına yatırıyorsun kullanıcı adını ve şifreni yazıyosun sonra sipariş ediyosun ve 10 dakikaya hazır oluyor

Siteyi AtarsanSevinirim Almayı Düşünüyorumda :)

heysen83

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Siteyi kendi yapmıştır veremyin

ah keşkeee kendim yapsam :sırıtmak: sadece öneriyorum en kolay minecraft alma şekli bence adamlara telefon bile açıyosun kazıklama falan yok neden böyle çok öneriyosun derseniz hizmetten çok memnun kaldım ben adama yaklaşık 7 defa yanlış ID verdim adam 7 defa sildi siparişi düzeltti

MortalAngeL_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
benim gibi yap istersen sana özelden mesaj atarım bi site var sen parayı onların hesabına yatırıyorsun kullanıcı adını ve şifreni yazıyosun sonra sipariş ediyosun ve 10 dakikaya hazır oluyor
Siteyi yollarmisin

kdrcn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bedava premiumum yokmu ya varsa verseniz olurmu minecraftın 1.6 sını buldum!!

Creeper01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bedava premiumum yokmu ya varsa verseniz olurmu minecraftın 1.6 sını buldum!!

Minecraftın 1.6'sını hepimiz bulduk ama premium olanlar. MineCraftDev'i indiriyosun ordan istediğin snapshot'u oyna onu herkes biliyo! Şimdi sen onu buldun diye sana hesap mı verelim ne yapalım? Bedava alma yolunu öğretsek bile BİZE ne faydası olucak ki? Lütfen böyle (Affedersiniz ama) hayvan gibi büyük renkli yazıyla bağırmana gerek yok. Ayrıca (yine premiumlar için) NewLauncher çıktı 1.6.1'i oynamak için. Daha crackli versiyonu yok. Ya adam gibi sabret, yada adam gibi satın al! Başka yolu yok!

kdrcn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraftın 1.6'sını hepimiz bulduk ama premium olanlar. MineCraftDev'i indiriyosun ordan istediğin snapshot'u oyna onu herkes biliyo! Şimdi sen onu buldun diye sana hesap mı verelim ne yapalım? Bedava alma yolunu öğretsek bile BİZE ne faydası olucak ki? Lütfen böyle (Affedersiniz ama) hayvan gibi büyük renkli yazıyla bağırmana gerek yok. Ayrıca (yine premiumlar için) NewLauncher çıktı 1.6.1'i oynamak için. Daha crackli versiyonu yok. Ya adam gibi sabret, yada adam gibi satın al! Başka yolu yok!

gerek kalmadı oyundayım zaten ben bilerek büyük ve renkli yazıyorum nedeni var çünkü [DOUBLEPOST=1372767702,1372767625][/DOUBLEPOST]hem sanamı soracam nasıl yazı yazcamı

Creeper01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Söyle o zaman nedenini? Neden büyük ve renkli yazıyosun? Ayrıca ben NERDEN biliyim senin oyunda olduğunu, minecraftı satın aldığını? Benimle adam gibi konuş tamam mı? Bu arada ben SADECE seni uyarıyorum bu kadar büyük yamana gerek yok diye! Hemen bu kadar alınmana gerek yoktu!

BCYigit

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Söyle o zaman nedenini? Neden büyük ve renkli yazıyosun? Ayrıca ben NERDEN biliyim senin oyunda olduğunu, minecraftı satın aldığını? Benimle adam gibi konuş tamam mı? Bu arada ben SADECE seni uyarıyorum bu kadar büyük yamana gerek yok diye! Hemen bu kadar alınmana gerek yoktu!

Haklısın Ama Bence Nedeni Yok :)