Minecraft Premium,Gıft Code,Ödeme Yardım

kerim0267

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben minecraft premium alacam fakat Gıft codemi daha iyi yoksa Yanındakimi Diyelim karar verdim güvene bileceğim bir site varmı Nette birçok olaylar vardı LevelTR premium silinmesi felan mesala bunuda sormak istedim ayrıca ödeme işlemlerini PayPal ile yaprken Yabancı Hesap olduğu için Bir Euro banka hesapımı açmak gerekiyor çünki arkadaşlarım öle dedi eyer yaabncı hesap açıp almassan hergün faiz biniormus oyuna borcuna

CmJustice

I started a joke...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Leveltr ile ugrasma cunku yaklasik 10 lira daha pahali satiyorlar normal fiyatindan. Paypal ile minecraft.net ten yap odemeni. En kolay yontemi oyle ve gift code ile premium aynisi yani ayni hesaba denk geliyor. Sadece gift code alirsan sana kodu veriyorlar sen kendin aktive ediyorsun direk premium da ise kodu vermeden direk olarak hesabin premium oluyor. Ayrica faiz bindigini de ilk defa senden duyuyorum.

kerim0267

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Leveltr ile ugrasma cunku yaklasik 10 lira daha pahali satiyorlar normal fiyatindan. Paypal ile minecraft.net ten yap odemeni. En kolay yontemi oyle ve gift code ile premium aynisi yani ayni hesaba denk geliyor. Sadece gift code alirsan sana kodu veriyorlar sen kendin aktive ediyorsun direk premium da ise kodu vermeden direk olarak hesabin premium oluyor. Ayrica faiz bindigini de ilk defa senden duyuyorum.
Aslında Faiz Binmesi ARKADAŞIMIN VE BENİM başıma geldi arkadaşım minecrafta olmamış galiba benim başımada mine de gelmedi ama DragonFableyi bilen vardır aranızda ikimizinde Amuleti var orda (Amulet=Gıft Code'ye denk geliyor) Oda $(Dolar) İle alınıyordu ve ben aldığımda türk hesabıyla aktarım yaptım (PayPal) ve hesabı türk ehsabından ödeyemedim bankaya gidip Dolar ehsapı açmak gerekti geciktiği her gün için faiz bindi PayPay ile alıken ztn uyarıordu aslında Türk Lirası Hesabından Dolar ödeyemezsiniz die Bunu okuyanlara yardımcı olur belkide yazım bu hatayı yapmasınlar 48TL ödeyeceğime 57 TL ödemiştim bu yüzden :/

RhockinqTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyundaki ismin olması onemlimidir? yani adını kendinmi seçeceksin bu o kadar onemli degl diyosan orjinal alma tek fark skin onuda mcskinsearch.gamer.com.tr dan birinin skinini begen oyuna onun adıyla girersen mesela o skinde olursun vb vb bosua 20 dolara degmez

kerim0267

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oyundaki ismin olması onemlimidir? yani adını kendinmi seçeceksin bu o kadar onemli degl diyosan orjinal alma tek fark skin onuda mcskinsearch.gamer.com.tr dan birinin skinini begen oyuna onun adıyla girersen mesela o skinde olursun vb vb bosua 20 dolara degmez
Oda var ama Arık sıkıldım milletin Nickleri ile oynamaktan

hayati09

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
tek oo degil tekkit gibi seyi crackyerine orjinal oynaya bilirsin ve mesela tekkit ii multi oynayabilceksin cok rahat.