Minecraft Premium Gift Code İle Alıcam Size Birşeyler Sorucam !!

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
https://forum.gamer.com.tr/konu/babam-minecraft-net-e-guevenmiyor-premium-almiyor.272406/
Yorumlara bakarsan durumu anlarsın, kredi kartı kullanmasına izin vermiyorlarsa banka havalesi yapsınlar. Ailesine oyun aldıramayan ufaklıklar A sitesi kötü B sitesi yalancı vs. saçmalayarak kendilerini teselli ediyorlar.
Benim dediğim saçma sapan siteler kötü. Gidersin oyununu minecraft.net ten alırsın steam den alırsın. Ailesinin zihniyeti bozuk onun.

KaptanHero

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Her site/şirket hakkında şikayet olur. Bazıları memnun olmaz, bazıları da rakiplerinin işi. Ben aldım, kredi kartımı çalan olmadı, oyunu geri alan olmadı, 10 dakika içinde kodu teslim ettiler. Sorunsuz da oynuyorum, şikayetvara bakacaksan ttnet, avea, samsung, vatanbilgisayar vs. her site hakkında şikayet var. :)
Burda hayatında bir defa internet alışveriş yapmamış ufaklıkların lafına bakma, bir şeyden anlamadıklarından emin olabilirsin.
18 yaşından küçükmüşsün, benim düşüncem baban oyununa para vermek istemiyor bu sebeple güvenli değil vs. diyor kendi paranla alırsın.

Almaman umrumda değil, yıllardır hiçbir sorun yaşamadım. Blizzard zaten her sorunuma yardımcı oluyor, sorun olacak diye de beklemiyorum. Yıllarca çin sitelerinden de alışveriş yaptım durma play sitesinden de Steam üzerinden de. Hiçbirinde sorun yaşamadım, kendi kendinize kuruntu, bahane üretmeyin. Gidip forumlarda bilinmedik bir üyeden alışveriş yaparsanız o üye elbette sizi dolandırır. Üstelik bu sitelere direkt kredi kartı bilgilerini vermiyorsun, kartın hangi banka üzerindense mesela VakıfBank onun sistemi açılıyor. Bilgileri girdikten sonra telefonuna uzun bir doğrulama kodu geliyor, sizden izinsiz kullanma hakları yok anlayacağım. Umarım anlarsın.
ona yetecek param yok ve almak istiyor ama minecraft.nete güvenmiyor yabancı diye daha fazlada zorlamak istemiyorum. bu arada aldığın kod gerçekten çalıştımı ? şu an canlıdestek ile konuşuyom.[DOUBLEPOST=1434883618,1434883536][/DOUBLEPOST]
Benim dediğim saçma sapan siteler kötü. Gidersin oyununu minecraft.net ten alırsın steam den alırsın. Ailesinin zihniyeti bozuk onun.
Yabancı Olduğu için almıyor ailemin zihniyeti bozuk değil oysa bilir o almasını sadece bizim türk firmalarımızdan almak istiyor ve tek alacağımda gift kodu gift kodunalrsam minecraft.net üzerinde hesabı aktifleştiririm.

yavhehe55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ona yetecek param yok ve almak istiyor ama minecraft.nete güvenmiyor yabancı diye daha fazlada zorlamak istemiyorum. bu arada aldığın kod gerçekten çalıştımı ? şu an canlıdestek ile konuşuyom.[DOUBLEPOST=1434883618,1434883536][/DOUBLEPOST]
Yabancı Olduğu için almıyor ailemin zihniyeti bozuk değil oysa bilir o almasını sadece bizim türk firmalarımızdan almak istiyor ve tek alacağımda gift kodu gift kodunalrsam minecraft.net üzerinde hesabı aktifleştiririm.
Minecraft.net üzerinden 61 liraya alabilirsin. Durma play alternatif ödeme yöntemlerinden ve hızlı teslimatlarından dolayı tercih edilebilir. Benim oynadığım oyunu oynamak için gametime gerekiyor, kendi sitesinde 2 aylığı 79 lira ben ise durma playden 2 aylık süreyi 56 liraya alıyorum. Bir kere de sorun yaşamadım. Söylediğim gibi burdaki alışveriş yapmamış ufaklıkların lafına kanma. Genel olarak biraz daha pahalı oluyor lakin benim oynadığım oyunu daha ucuza satıyorlar.
Oynadığım oyun: http://tinyurl.com/oejqa6r
Deneme sürümünü istersen: https://eu.battle.net/account/creation/wow/signup/index.xml

KaptanHero

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minecraft.net üzerinden 61 liraya alabilirsin. Durma play alternatif ödeme yöntemlerinden ve hızlı teslimatlarından dolayı tercih edilebilir. Benim oynadığım oyunu oynamak için gametime gerekiyor, kendi sitesinde 2 aylığı 79 lira ben ise durma playden 2 aylık süreyi 56 liraya alıyorum. Bir kere de sorun yaşamadım. Söylediğim gibi burdaki alışveriş yapmamış ufaklıkların lafına kanma. Genel olarak biraz daha pahalı oluyor lakin benim oynadığım oyunu daha ucuza satıyorlar.
Oynadığım oyun: http://tinyurl.com/oejqa6r
Deneme sürümünü istersen: https://eu.battle.net/account/creation/wow/signup/index.xml
Babalar Gününe özel indirim varmış.

DragonHXL

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar minecraft.net yerine böyle sitelerin açılmasının sebebi türkçe olmasıdır minecraft.net den alırken herhangi bir destek işlemi bulunmamakta ama tabi ki her zaman en güvenilir yol orjinal sitedir.

arkadaşlar arada boşluk bıraktım çünkü ayrı bişeyden bahsedicem
Minecraft premıum satışlarımız başlamıştır anlaşmalı olarak minecraft premıum satıyoruz gift code da dahil sadece 15 tl güven güvenmeme size kalmış
anında destek ve yenileme garantisi veriyoruz isteyen beni skype tan eklesin

skype: Dragon139 (minecraft skinimin resmi var kırmızı renk)

yavhehe55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar minecraft.net yerine böyle sitelerin açılmasının sebebi türkçe olmasıdır minecraft.net den alırken herhangi bir destek işlemi bulunmamakta ama tabi ki her zaman en güvenilir yol orjinal sitedir.

arkadaşlar arada boşluk bıraktım çünkü ayrı bişeyden bahsedicem
Minecraft premıum satışlarımız başlamıştır anlaşmalı olarak minecraft premıum satıyoruz gift code da dahil sadece 15 tl güven güvenmeme size kalmış
anında destek ve yenileme garantisi veriyoruz isteyen beni skype tan eklesin

skype: Dragon139 (minecraft skinimin resmi var kırmızı renk)
Bu elemandan 15 liraya alırsan dolandırılırsın, bahsettiğim gibi minecraft.net durma play vs. varken ne olduğu belirsiz forum üyelerinden Skype üzerinden almaya çalışırsan paran boşa gider. Türkçe istiyorsan git Durma playden al doya doya oyna. :)

DragonHXL

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bu elemandan 15 liraya alırsan dolandırılırsın, bahsettiğim gibi minecraft.net durma play vs. varken ne olduğu belirsiz forum üyelerinden Skype üzerinden almaya çalışırsan paran boşa gider. Türkçe istiyorsan git Durma playden al doya doya oyna. :)

adamım ben satmıyorum anlaşmalı olaraak bir grup var ben oraya katıldım ve satabiliyorum katılmadan önce daha önce satış yaptığı kişilerle de konuştum ayrıca bende 20 civarı satış yaptım Herkes diğer insanlar gibi dolandırıcı değil

yavhehe55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
adamım ben satmıyorum anlaşmalı olaraak bir grup var ben oraya katıldım ve satabiliyorum katılmadan önce daha önce satış yaptığı kişilerle de konuştum ayrıca bende 20 civarı satış yaptım Herkes diğer insanlar gibi dolandırıcı değil
Mojang 60 liraya satmak yerine sizle anlaşıp 15 liraya satacak zaten, yav he he. :lol:
Çalıntı kredi kartlarıyla aldığınız hesapları 15 liraya satıyorsunuz, bir süre sonra alanların hesabı kapanıyor paralarına yazık oluyor.
Oyuna gelmeyin. :)

KaptanHero

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mojang 60 liraya satmak yerine sizle anlaşıp 15 liraya satacak zaten, yav he he. :lol:
Çalıntı kredi kartlarıyla aldığınız hesapları 15 liraya satıyorsunuz, bir süre sonra alanların hesabı kapanıyor paralarına yazık oluyor.
durma play'den alacam. çoğu kişi 3 haftadır alışveriş yaptığını ve sıkıntı olmadığını söylemiş sitede. alacağım online hatlada görüştüm saolun. ben her zaman sitesinden almak isterdim ama babam güvenmediğini için burdan alacam :)[DOUBLEPOST=1434928105,1434927323][/DOUBLEPOST]
peki gift kodu nasıl aktif edicem. satın alma değişti. daha farrklı bir arayüz var.

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
peki gift kodu nasıl aktif edicem. satın alma değişti. daha farrklı bir arayüz var.
Umarım bu yardımcı olur.

O değilde bi hesap alacan diye 10 tane konu açtın inşallah kazasız belasız bi tane alırsında sende rahatlarsın bizde :D

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Orjinal site dışında hiçbir yerden alınmamalıdır. Babanı ikna edemiyorsan, kendi kazandığın para ile al.
Dipnot: Hayır, babanı hatırlamıyorum. :sgül:

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Orjinal sitesi haricinde bir yerden almayın bunu size daha kaç sefer tekrarlamamız gerek ? Orjinal sitesi haricinde yerlerden alırsanız ya hesap 3-4 ay sonra kapanıyor ya da Premium serverlere giremiyor.

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
:( :( Adam daha kaç defa diycek babası yabancı siteye güvenmiyomuş :( :(
Babası güvenmiyorsa, babasının vereceği parayı harcayamaz. O zaman da diyorum ki, kendisi para kazanıp harcasın. Ama bir karta yatırıp harcaması gerekecek. Ona da babası izin vermezse, yapabileceğim bir şey yok. :sgül:

Mr.Papyon

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim babam yok çalışarak 1 ayda 60 tl biriktirdim.Babanızın değirini bilin.