Minecraft Premium almaya değer mi ?

SaphireOnline

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İyi günler değerli forum takipçileri elimde yeteri kadar param var minecraft premium almaya değer mi fikirlerinizi söylerseniz sevinirim

ModluMinecraft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
eğer minecraft 1 yıl felan silmeden oynayacaksan uygun
ve eğlenceyi seviyorsan (minigames) sana çok güzel server ip'si verip oyunlarını anlatabilirim

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
V3led Kitleden Kurtulup Kaliteli Sunucularda Oynamak İçin Bence Almaya Değer Ve Yanında Getirdiği Skin Avantajı ve Kendine Özel İsim Varken Tabikide :p

SaphireOnline

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
eğer minecraft 1 yıl felan silmeden oynayacaksan uygun
ve eğlenceyi seviyorsan (minigames) sana çok güzel server ip'si verip oyunlarını anlatabilirim
Çok teşekkürler bi sürü değişik mod var onları oynamak ve denemek güzel olur :)[DOUBLEPOST=1431867854,1431867821][/DOUBLEPOST]
V3led Kitleden Kurtulup Kaliteli Sunucularda Oynamak İçin Bence Almaya Değer Ve Yanında Getirdiği Skin Avantajı ve Kendine Özel İsim Varken Tabikide :p
Bencede sana katılıyorum keşke 20 lirayken alphada alsaydım şimdi pişmanım 58 lira :D

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bu soruyu bizim cevaplamamız pek bir şey değiştirmez. Bu sorunun cevabını kendin bulacaksın. Çünkü Paranız var ise oyunu almak zorundasınız. Paranız var ise korsan yollarda oynamanız kul hakkına girmenize sebep olur.

Yani şöyle bir şey var. Oyunu almaya değmezse korsana devam, değerse Premium alırım diye bir şey yok yani.

Tabi oyunu Premium almaya değer.

SaphireOnline

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Valla almaya karar verdim skin yapmak falan güzel :)

Achar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kardeşim eğer düz mantık survival oynamayı sürekli yapı yapıp yaşam geliştirme tarzını seviyorsan alma ama pro serverlerde hunger games oynamak minigame ler oynamak istersen almanı tavsiye ederim bende alsammı almasammı diyorum ama daha zamanı gelmediğini düşünüyorum :) iyi oyunlar