Minecraft Pocket Edition 0.7.0

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Off off Redstone + Skin gelsin yeter. Görünüm önemli değil.

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir yerde okudum 5 Mayıs'ta çıkacakmış.

AzzazzeL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
şimdi ben fazla bilmiyorum gençler bir şey soracağım adamlar oyunda çakmak yakıyor nasıl yakacağız çakmağı biz şimdi yakabilen var mı? varsa cevap pls.

AzzazzeL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oyunda çakmak TNTleri patlatmaya yarıyor.
esad :D ben oyunu oynadım o kadar da cahil değiliz :D nasıl yakıyorsun diyoruz yanmıyor bende ya da nasıl eğiliyoruz tabi eğiliyorsa ev yaparken çok ihtiyacım oluyor da bir cevap pls.

xCoLDBuRNx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
esad :D ben oyunu oynadım o kadar da cahil değiliz :D nasıl yakıyorsun diyoruz yanmıyor bende ya da nasıl eğiliyoruz tabi eğiliyorsa ev yaparken çok ihtiyacım oluyor da bir cevap pls.
çakmak sadece tntleri ateşliyor baska ise yaradıgı yok ve eğilmekte yok üzgünüm :(

AzzazzeL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çakmak sadece tntleri ateşliyor baska ise yaradıgı yok ve eğilmekte yok üzgünüm :(
sağolasın kardeşim olsun benim TNT ile fazla işim yok zaten ben şu an 0.6.2 ye odaklandım mağaralar , sınırsız dünya , kova gelirsee mükemmel olacak şu an çok heyecanlıyım tarım da yapamıyorum zaten program varmış aslında ama program kullanmayı sevmiyorum öyle işte kardeşim hayırlısı :D

AzzazzeL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sizce en iyi en verimli seed hangisi ve hangi bakımdan iyi?

esad1999

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
644309466 bu seedde köy var yakınında yagmur ormanları var ve hayvan bakımından bol.