Minecraft PE 0.15 Survival oynayacak 2 kişi lazım.

sc4mbrine

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. Size öncelikle kendimi tanıtayım ve oyundaki deneyimimi aktarayım. PVP, Adventure ve Parkur serverlarında deneyimli değilim. Daha çok Survival üzerine, iksir yapımı ve kızıltaş mekanizması üzerine deneyim edindim. Adım Batuhan 16 yaşındayım eskiden bilgisayarımda severek oynadığım Minecraft oyununu bilgisayarım yavaşladığı için oynayamaz oldum. PVP, Adventure ve Parkur serverlarında deneyimli değilim. Daha çok Survival üzerine, iksir yapımı ve kızıltaş mekanizması üzerine deneyim edindim. Alternatif olarak Minecraft Pocket Edition oyununa başladım. Güncellemeler bilgisayardaki 3 yıllık deneyimimden sonra beni tatmin etmeye başladı. Şimdilerde ise oynayacak birilerini arıyorum. Aşağıya yazdığıma uymayan arkadaşlarım kardeşlerim cevaplamasın:

-Skype iletişimi kurabilecek (Oyun içinden yazamam oyun kumandası ile oynuyorum)
-Minecraftta temel şeylerden fazlasını da bilecek
-En az 13 yaşında olacak (11 ve 12 de olur yeter ki yaşına uygun davransın çocuklaşmasın bana da ters birşeyler demesin maksat eğlenmek)
-Her gün girecek ve interneti iyi denilebilecek hızda olacak.

Not: Minecraft PE sahibi olmayla ilgili sorunu olan arkadaşlar yardım isteyebilirler.