Minecraft Parkur Haritası

snake315

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Son düzenleme:

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Resim ve virüstotal koymalısın aksi takdirde 24 saat içinde konun arşivlik olur[DOUBLEPOST=1412957583,1412956540][/DOUBLEPOST]Alıntı olduğunuda belirtseydin bide konuna özen göstersen biraz?

snake315

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Resim ve virüstotal koymalısın aksi takdirde 24 saat içinde konun arşivlik olur[DOUBLEPOST=1412957583,1412956540][/DOUBLEPOST]Alıntı olduğunuda belirtseydin bide konuna özen göstersen biraz?
sen ne kadar çok konuşuyorsun böyle
harita benim gibi herhangi bir şey yazmadım zaten videoyu gören haritanın bana ait olmadığını anlar

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sen ne kadar çok konuşuyorsun böyle
harita benim gibi herhangi bir şey yazmadım zaten videoyu gören haritanın bana ait olmadığını anlar
Ben fazla konuşmuyorum.Eğer senin değilse Alıntı diye yazacaksın bazı arkadaşlar anlamayabilir sonra alta "Bu harita alıntı!!111" felan yazabilir. Konunu düzenlemelisin yoksa konun güzel olmadığı için kimse indirmez. Senin önüne makarna koysalar yersin ama etrafa saçılmış tüm sosları dökülmüş bir makarna olsa yemezsin değil mi?(yani berbat durumdaki)

snake315

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben fazla konuşmuyorum.Eğer senin değilse Alıntı diye yazacaksın bazı arkadaşlar anlamayabilir sonra alta "Bu harita alıntı!!111" felan yazabilir. Konunu düzenlemelisin yoksa konun güzel olmadığı için kimse indirmez. Senin önüne makarna koysalar yersin ama etrafa saçılmış tüm sosları dökülmüş bir makarna olsa yemezsin değil mi?(yani berbat durumdaki)
konuyu düzgün okuyan anlar ''mapin fotoğrafını bulamadım ama videosu var'' dedim kendi mapimin fotoğrafını bulamayacakmıyım yani başkasının mapi olduğunu anlarsın ve adamlar mapi indirsin diye arkalarından koşacak değilim ben map linki koydum isteyen indirir

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konuyu düzgün okuyan anlar ''mapin fotoğrafını bulamadım ama videosu var'' dedim kendi mapimin fotoğrafını bulamayacak halim olmadığına başkasının mapi olduğunu anlarsın ve adamlar mapi indirsin diye arkalarından koşacak değilim ben map linki koydum isteyen indirir
Hayır mapı bulduğuna göre fotoğrafınıda bulabilirsin indirip maptan kareler çekebilirsin. Mapı indirmeleri için arkalarından koşacak halin yoksa hiç konu açma kendileri bulsun kendileri indirsinler. Ama eğer koyuyosan düzgün bi şekilde koyki herkes indirip eğlensin bu mapta konun halini gören direk mapı oynamadan sayfayı çevirir konuyu açman gereksiz olur

snake315

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayır mapı bulduğuna göre fotoğrafınıda bulabilirsin indirip maptan kareler çekebilirsin. Mapı indirmeleri için arkalarından koşacak halin yoksa hiç konu açma kendileri bulsun kendileri indirsinler. Ama eğer koyuyosan düzgün bi şekilde koyki herkes indirip eğlensin bu mapta konun halini gören direk mapı oynamadan sayfayı çevirir konuyu açman gereksiz olur
konu açıp açmamam bana kalmış konuda ne eklemem gerektiğide moderatörlere kalmış senin işin değil burda milletin hatalarını arayarak mesaj kasıyorsun

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konu açıp açmamam bana kalmış konuda ne eklemem gerektiğide moderatörlere kalmış senin işin değil burda milletin hatalarını arayarak mesaj kasıyorsun
Benim işim hatalarını arayarak mesaj kasmak değil. Forumda yalnış / özensiz açılan konuları belirleyip onları düzelttirip forumu daha kaliteli hale getirmek. İşsiz değilim merak etme. Moderatorlar üyelerin her yaptığını düzeltseydi ohoo. İşleri güçleri yok her yapanın konusunu mu düzeltcekler? Neyse daha fazla tartışmayalım uyarı yiyeceğiz.

snake315

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
adamların işi bu düzeltecek diye bir şey de yok konuyu arşive alır biter

Mr.Papyon

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Resim ve Virüstotal koymalısın konun arşivlik olur. Yani arkadaş haklı.