Minecraft Oynarken Korkuyorum!

oguzkales

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gerkçekten o yanlızlık duygusu var.O yüzden tek kişilik değilde,çok oyunculu oynuyorum.Uzun zamandır tek kişilik oynamıyorum zaten.Tek kişilik oynadıgım zamanlarda içimi Herobrine korkusuda sarıyo bazen.İzlendigimi hissediyorum.

W

WitherMan

Ziyaretçi
bazen banada oluyo normaldir. sırf herobtrine yüzünden oyunu mahkemeye veresim geliyor[DOUBLEPOST=1379065131,1379065047][/DOUBLEPOST]SERVER KURACAĞIM BUİLDER OLMAK İSTEYEN ÖZELE GELSİN.

DefenseGRID

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar Herobrine O Kadarda Korkulcak bir şey Degil Ben Gece Arkadaşımla Skype'De Konuşurken Saat Gece 3 Gebiydi Bi Herobrine Araştırmasi Yapmak İstedim MineCraft Alpha v1.0.16 İndirdim Ve Oyuna Girdim 25 Dakka Felan Durdum Ev Yaptim Karanlıkta Garip Bİ Ses Geldi Ama Herobrineyi Göremedim
Ondan Sonrada Oyundan Çıktım :) Ama Çok Korkmadim

semihlord123123123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yanlız korkuları herkezde bulunan bir korkudur.Korkmayanlarda korkmuyor tabii ki :)

Bir iskelet öldür,kemiği al ve bir kurta ver o seni hem koruycak hemde arkadaş olcaksınız yani korkmazsın. :)

vsd<asfasf

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeş gelip benle online oynayabilirsin hamachili ztn oynıycak 2 3 kişi arıyodum gel oynayak 2 miz yalnızlık fln kalmaz

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olm Konuyu Daha Hortlatmayın Lütfen!

Sony Tablet S cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
yalnızlığı,bende sevmiyorum koylu bul kurt evcilleştir ve filemi kayış kullanarak yanında tasi

fırat212

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
gerçekten bir yanlızlık hissi var her ağacın arkasında bir şey var gibi fakat multi oynarsanız sorun yok:müzik:oynarken müzik dinlerseniz hiç sorun yok

fırat212

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
zaten ben mağraya yakınken gelen seslerden ürküyorum başka bir şey yok en sevdiğim oyun

DuffyRock

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Müzik aç müzikle oyna :) Dediğim gibi Müzik korkunu alır Best Dubstep Ever [the new generation]