Minecraft OPFACTİON | Rütbe Sistemi | Kolayca Para Kasılabilinir | Özel Günlerde İndirim | 1.8x |

beratcetin3455

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:bayrak:Merhabalar Ben KaraDenizNetwork Server'inin Sahibi Yasin bu forumu Kurucularımızdan birinin hesabı ile açtım size server ile ilgili bilgiler vereceğim.:bayrak:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Serverimiz OpFaction'dır. OpFaction diye geçmeyin Faction Kadar Zor Rakiplerinizde Olacağını Bilin. Serverimiz Eğer Allah İzin Verirse Sizin Sayenizde Hub Server yapacağız. Serverimizdeki alımlar biz söyledikce olur lütfen istemeyin sizi kırmak istemeyiz.
Ama Bunu Sizin Sayenizde Başaracağız. Siz Kabul Ederseniz Siz İsterseniz Hub Server Olacağız. Biz Serverimizde Düzgün Yetkili Kadro Kullanarak İlerleyecek Ve Gelişeceğiz.
Ama şimdilik böyle devam edip gelişeceğiz. Serverimiz ile ilgili bir kaç fotoğraf ve bilgileri aşağıdaki kısımda vereceğm hepinize Teşekkür Ederim Gamer.Com.TR ailesi.

Serverimizde Kişilere (Taciz, Tehtid) Edilen Kişilere Yardım Edilecek Böyle Uygunsuz Olayları Uygulayan Kişilerede Siber Suçlardan Olsun Her Türlü İlgili Yerlerden Dava Açılacaktır.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Serverimizde Ban çok nadir vardır Hile Açan kişiler Jail + Mute yiyeceklerdir. Eğer İstemez İse Kişiler Süreli Ban Atılacaktır. Bir Kaç Defa Daha Açıyorsa Daha Yüksek Sonunda Sınırsız Ban Veya Sınırsız IP-BAN yiyeceklerdir.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Birisi İle İlgili Bir Kanıtınız Yoksa Bir Şey Yapamayız. Elinizde Video Fotoğraf vb. Kanıtlar olması lazım yoksa başka türlü o kişiyi suçlayamayız.
Fotoğraf yazılar çok açıklayıcı olmayabilir ama tüm warplarımız bunlar gibi özen gösterilmiş yerlerdir denemeden görmeyin beğenmediğiniz yerleride bildirinki önlemimizi alalım bug ve açık bulan kişiler bu ve açıkları kendi yararlarına kullanmazlar ise ödüllendirileceklerdir. Eğer bildirmeyip kullanıyor ise ceza yiyecektir.
---------------------------------------------------------------------------------------------

Discord: Skype Üzerinden Erişilebilir.
Team Speak 3: Var Ama Odalar Düzenlemede

Uzun Nick:
xYasuoWT #VATANSANACANIMFEDA #KaraDenizNetwork #Kurucu

Web Sitemiz: Kapalı ( KaraDenizNW.Com )

---------------------------------------------------------------------------------------------

:cay::cay::cay::cay::cay::cay:

:bayrak::bayrak:
:bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak:Serverimiz 150 Kişiliktir İsteğe Göre Arttırılacaktır.:bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak:
:bayrak::cay::bayrak::cay::bayrak::cay::bayrak::cay:Ram İsteğe Göre Arttırılacaktır.:bayrak::cay::bayrak::cay::bayrak::cay::bayrak::cay:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yetkili Kadro Değişkenlik Göstere Bilir.
Oyuncu Nick'leri:

Server Sahibi: xYasuoWT
1.Kurucu: BeratCetin
2.Kurucu: UlucanPvP
1.Admin: Yigittutkun
2.Admin: Ramon_kek
1.Rehber: Tassy
2.Rehber: ProxxyhTR

Gerçek Adları:
Server Sahibi: Yasin
1.Kurucu: Berat
2.Kurucu: Ulucan
1.Admin: Yiğit
2.Admin: Muhammed
1.Rehber: Mehmet Emre
2.Rehber: Dorukan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak:Nusret Kendi El Yapımı Warp'larımız.:bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak:

:bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak:Yardım Kendi El Yapımı Warp'larımız.:bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak:

:bayrak::bayrak::bayrak::bayrak:Rutbe Hammadde Kendi El Yapımı Warp'larımız.:bayrak::bayrak::bayrak::bayrak:

:bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak:Lapis Kendi El Yapımı Warp'larımız.:bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak:

:bayrak::cay::bayrak::cay::bayrak::cay:Hepiniz Bizim İçin Çok Değerlisiniz.:cay::bayrak::cay::bayrak::cay::bayrak:

Son düzenleme:

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda /warp bile yazamıyoruz :D ?

turkiyemnw

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Paket size ait Galiba. Ama Perm eklemeyi unuttunuz galba ?

Rookies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu düzeni kötü ve klasik OPFaction , kendinize özgü bir şey göremedim. :( 3 / 10

beratcetin3455

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu düzeni kötü ve klasik OPFaction , kendinize özgü bir şey göremedim. :( 3 / 10
O senin Kararın Biz Kendimizce Bir OpFaction Ayarladık Temelinde Saten OpFaction'ın farklı bir içeriği olmaz normal warplar saten şart onları hallettik kendimize özgü warplarımızda var farketmediysen sana söyleyeyim. Warp Nusret, Disko, Kasa kasa bazı serverlerde var ama OpFaction'da nadir.

Rookies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
O senin Kararın Biz Kendimizce Bir OpFaction Ayarladık Temelinde Saten OpFaction'ın farklı bir içeriği olmaz normal warplar saten şart onları hallettik kendimize özgü warplarımızda var farketmediysen sana söyleyeyim. Warp Nusret, Disko, Kasa kasa bazı serverlerde var ama OpFaction'da nadir.
Oyunun akışını değiştirecek pek bir şey eklememişsiniz hazır normal bir sunucu diyebilirim , zaten yaptığınız warplar dışında pek bir şeye emek verdiğinizi düşünmüyorum.

beratcetin3455

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyunun akışını değiştirecek pek bir şey eklememişsiniz hazır normal bir sunucu diyebilirim , zaten yaptığınız warplar dışında pek bir şeye emek verdiğinizi düşünmüyorum.
O sadece senin düşüncen insanları kaygılatma derim yoksa senle bozuşuruz. Neyse Ben Sana söyleyeyim ki serverimiz daha yeni ilerliyoruz bugün 2 tane warp ekledik 3 defa event yaptık oyuncular beğeniyor.

RLC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Konu düzeni idare eder ama daha iyi olabilir. Sunucuya farklı şeyler ekleyebilirsin. Script vs. kullanarak.

Rookies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
O sadece senin düşüncen insanları kaygılatma derim yoksa senle bozuşuruz. Neyse Ben Sana söyleyeyim ki serverimiz daha yeni ilerliyoruz bugün 2 tane warp ekledik 3 defa event yaptık oyuncular beğeniyor.
Bozuşmakmı ben buraya düşman aramaya gelmedim gerçekler acıdır. Belki 2 3 sene sonra bu sunucuza bakıp , nasıl bi sunucu açtığınızı anlarsınız.

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
Konu düzeni berbat.Haritalar ise aynı şekilde çok kötü. Işık taşı & blok olmuş bildiğin. 10 üzerinden değerlendirmeyi bile hak etmez cidden.

beratcetin3455

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu düzeni berbat.Haritalar ise aynı şekilde çok kötü. Işık taşı & blok olmuş bildiğin. 10 üzerinden değerlendirmeyi bile hak etmez cidden.
O sence bir şey çok konuşmasını biliyorsanız bize ne yapacağımızı önerin bu yorum kısmı o yüzden var öneriler ve şikayetler için.

beratcetin3455

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Artık Böyle Yorumlardan Sıkıldık Nedense Her Server Açtığımız Zaman Forumlarda Hiç Güzel Yorum Alamıyoruz Bazı Serverlere Bakıyorum buildleri bizimkileriye eşit ya da biraz daha kötü oluyo ama onlarda nedense kötü yorumdan çok güzel yorum var biz her server açtığımızda diğer forum sitelerinde de aynı yorumları alıyoruz bu gidişle server açmayasımız geliyor hatta serveri kapatmak istediğimiz zamanlar bile oluyor

BlackJojuk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Artık Böyle Yorumlardan Sıkıldık Nedense Her Server Açtığımız Zaman Forumlarda Hiç Güzel Yorum Alamıyoruz Bazı Serverlere Bakıyorum buildleri bizimkileriye eşit ya da biraz daha kötü oluyo ama onlarda nedense kötü yorumdan çok güzel yorum var biz her server açtığımızda diğer forum sitelerinde de aynı yorumları alıyoruz bu gidişle server açmayasımız geliyor hatta serveri kapatmak istediğimiz zamanlar bile oluyor
kardeşim aynı tür faction serverler gerçekten gittikçe arttı herkezin serveri var herkes aynı tür faction server açıyor bu yüzden Kötü yorum alıyorsun kendine özgü bir sistem yap

Örnek Veriyorum

Lapisden Yıldız Çıksın Yıldıza Yıldız Araba Yıldız Kılıç Yıldız Pelerin Ekle

Benden Tavsiye Maplarını Geliştirirsen İyi Yere Geleceğini Umuyorum İyi Formlar 5/10