Minecraft ocelot ve kurt evcilleştirme

Minecarfter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar hemen konuya geliyorum ocelot ve kurt evcilleştirmek,evet kurtu evcilleştirmek için ilk başta elimizde bolca biftek ve 1 tane kemik gerekiyor,kurt zaten yanınıza gelir bifteği elinize alınca kafasını biraz yatırır sonra eti vermeye başlayın kafasından kalpler çıkacaktır bu işlemi yaratıcıda yaparsanız daha güzel olur çünkü bazıları uğraştırıyor bifteği verdikten sonra kemikle sağ tıklayın boynuna tasma gelicek ve yere oturucak sağ tuşla kalpıp oturturuyoruz nere giderseniz gidin yanınıza ışınlanır ama sakın uçmayın yoksa kaybolur,ocelota gelince elinizde bolca çiğ balık olucak sonra bir yerde durcaksınız ve hareket etmiceksiniz bir süre sonra yanınıza gelir bir tane balık veya daha fazla verirseniz kediye dönüşür 2 tane kedi veya kurt olursa çiftleşirler.

evcil.PNG

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ilk olarak teşekkürler konu açıklayıcı. İkinci olrak yaf arkadaş 2 yıldır mc oynuyorum 1 tane ocelot evcilleştiremedim ne hareketli şeyler geliyorlar yanıma en fazla yarım saniye duruyorlar. Gezmediğim jungle kalmadı gerçekten

Minecarfter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş yaparken hiç hareket etmicen durucaksın mauseyi oynatma 1 yerden sonra yavaş yavaş yanına gelir gelirken bile hareket etmicen ondan sonrabalığı sağ tuşlar vercen birden kedi oluyolar

Darksdark

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yalnız bazen bazı kurtlara bir kemik yetmiyor biliyorsun dimi?

shadoweagle98

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim bir köpeğim vardı bikeresinde bir madne düştüm canavarlar falan etrafımı sardı dedim öldük herhalde sonra geldi yardım etti ölmedim
daha sonra yeni bir harita açtım yeni köpek evcileştirdim yerine otutrtum sonra bidaha kalkmadı bende dayanamadım öldürdüm

Ayrıca kedi evcilleştirince creeperlar kedlerden korktukları için size fazla yaklaşamıyorlar

Minecarfter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aynen dedeğin gibi kediler saldırmıo fakat köpekler saldırıo kaldırmak sağ tıklıcan kemikle veya biftek hariç bir şey le

Darksdark

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
balık tutmak kolay bir şey kardeşim olta yapıcaksın wikiden baka bilirsin o oltayı sag clickle suya attınmı bekle bir anda olta ucunda hareket olacak hemen oltayı sol clickle çek gelir sana balık

Oskay Noyan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
MERHABLAR KURT VE LEOPAR EVCİLLEŞTİRMEK BASİT SADECE BOLCA BALIĞINIZ VE BOLCA KEMİĞİNİZ HAYAT KALMA MODUNDA
ZOR LEOPAR BULMAK. AMA KURT EVCİLLEŞTİREBLİRSİNİZ ÇÜNKÜ KAR OLAN BÖLGELERDEN ÇIKARLAR. LEOPAR EVCİLLEŞTİRMEK YARATICI MODUNDA KOLAY OLUR. HAYATTA KALMA MODUNDAYSINIZ KEDİ ZOR BULURSUNUZ . BENİM DİYECEKLERİM BU KADAR.:)