Minecraft. net Mi Güvenli Yoksa ************mi

MYF1RST

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Bir Yotuber Olmaya Çalışan EkmekArasıKüpŞeker Öncelikle Size sorum ben preminum alcağım sizce hangi site güvenli ve kaç paralık alırsam iyi olur tercihlerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum Bu arada siteler Minecraftsatina l.c om diğeri ise minecraftitity hangisi daha güvenli

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft.net kendi sitesi Minecraft'ın.Diğer siteler ile karşılaştırman bile hata..

Miyooo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alacaksan minecraftın kendi sitesinden al , diğerlerinden alırsan eğer 1 ay sonra kullanamazsın.

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
minecraftit.y veya diğer türk sitelerinden alıcaksın hiç alma derim Çünkü onlar çalıntı hesapları satıyorlar ve hepsi internette mevcut yani sen internette olan birşeyi alıyorsun. ve o hesaplar Banlanıyor. en iyis minecraft.net yadai maxigame.org

sence 60 Tl değerindeki birşeyi 20 Tl ye satmak normal birşeymi dolandırılıyorsun orada.

Son düzenleme:

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
güvenlik vb nedenlerden dolayı minecraft ın kendi sitesinden alman daha iyi hiç yoktan hesabın kapandığı zaman vb bir sorun çıktığında sana yardımcı ola bilirler

Geleyepehele

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Bir Yotuber Olmaya Çalışan EkmekArasıKüpŞeker Öncelikle Size sorum ben preminum alcağım sizce hangi site güvenli ve kaç paralık alırsam iyi olur tercihlerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum Bu arada siteler Minecraftsatina l.c om diğeri ise minecraftitity hangisi daha güvenli

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
minecraftit.y veya diğer türk sitelerinden alıcaksın hiç alma derim Çünkü onlar çalıntı hesapları satıyorlar ve hepsi internette mevcut yani sen internette olan birşeyi alıyorsun. ve o hesaplar Banlanıyor. en iyis minecraft.net yadai maxigame.com.

sence 60 Tl değerindeki birşeyi 20 Tl ye satmak normal birşeymi dolandırılıyorsun orada.
Doğru söylüyorsun da g2a'de 200 tl olan oyun 130 tlye satılıyordu .-. . Güvenliydi .

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her zaman kendi sitesinden almalısın yoksa ya dolandırılırsın ya da hesabın kapanır. Zaten hesabın kapandıysa muhtemelen aldığın çalıntı hesaptır