Minecraft-Mortal kombat animasyonu(Deneme 1 dakikalık)

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beyler yeni animasyonu tam bitirmedim ama sizlerle paylaşmak istedim.Sonradan ses v.b. şeyler eklicem o zaman sizlere tekrar sunacağım.Umarım beğenirsiniz.

Lütfen yorumlarınızı:
+Şurası güzelmiş ....
-Ama şurası şöyle olsa daha iyi olurdu....
Yani iyi ve kötü taraflarını belirtin.

Arkadaşlar özür dilerim görüntü kalitesi çok kötü olmuş onu youtubede ayarlayamadım.

Son düzenleme:

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Aşırı yavaş hareketli karakterler, yavaş çekim olayını pek yapamamışsın. Bir de o karakterin yumruk atması çok yapmacık duruyor.

Son düzenleme:

efe2002ozyay

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
-Ses
-Gerçekçilik
-Hız
Bunlar olsaydı daha iyi olurdu :(.

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Gerçekçilik için pcyi biraz yorman lazım kamerayı gereken yerlere duruma göre hızlı yavaş hareket ettiricen karaktere odaklıcan ışıkları hareket ettirip Işık rengini ayarlayabilirsin ve ayrıca Global İlluminationu açıcan ki baya uzun bir render süresi tutar

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mortal Kombat X'de X- Ray sahneleri gibi o vurma sekansının hızını yavaşlatmalısın. Arkaya müzik falan ekleyebilir misin bilmiyorum ama eklersen güzel olur.

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mortal Kombat X'de X- Ray sahneleri gibi o vurma sekansının hızını yavaşlatmalısın. Arkaya müzik falan ekleyebilir misin bilmiyorum ama eklersen güzel olur.

Ses ekleyeceğim zaten merak etme ^^.
Gerçekçilik için pcyi biraz yorman lazım kamerayı gereken yerlere duruma göre hızlı yavaş hareket ettiricen karaktere odaklıcan ışıkları hareket ettirip Işık rengini ayarlayabilirsin ve ayrıca Global İlluminationu açıcan ki baya uzun bir render süresi tutar
Global illuination ?

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
C4D de bir özellik ama sanırım sen mineimatör fln kullandın?