Minecraft Modları İle İlgili Bir Sorunum Var!

eqopa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, sorunumu hemen anlatmak istiyor ve çözülmesini istiyorum çünkü bana artık gına geldi. Bir mod paketini indirip %appdata%'ya atıyorum (1.6.2 sürümü) ama Minecraft'ı açınca kendini güncelliyor ve hepsi gidiyor. Sorun galiba launcherla alakalı bir sorun çünkü çoğu kişi oynuyor ve bende bu durumdan artık sıkılmaya başladım. Yardımlarınızı bekliyorum..​

Moderatör tarafından düzenlendi:

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
bende sadece forge yukleye bildim modları beceremedim. sana onerim teknik launcher indir tekkit, hexxit falan oyna cünkü bunlar pek cok mod icerir. mesela tekkit lite 78 mod iceriyor

eqopa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar öncelikle tekkit oynayamadım hexxiti açarken çok kasıyor ve açılmıyor. Ayrıca Crise kardeş benim 1.6.2 olduğundan diğer cracklılar gibi değil görüntüsü değişik istersen al bak: [url=http://******/c25MCx] [/URL]

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar öncelikle tekkit oynayamadım hexxiti açarken çok kasıyor ve açılmıyor. Ayrıca Crise kardeş benim 1.6.2 olduğundan diğer cracklılar gibi değil görüntüsü değişik istersen al bak:
O Launcher'ı kullanma.Başka Launcher araştır.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
su sekilde olacak modu yukle (forge mesela) bunu bir klasore al adını mod yap mesela sonra dosyalarin adini da mod yap. sonra mod.json u ac id=bilmemnebilmemne bolumunude mod yap bunlari version klasorune at sonra new profilde adı mkd yap version bolumunden release mod secenegini sec

Not: adı degistirmen sart degil ama lazım olabilirforgede lazim degil[DOUBLEPOST=1378826670,1378826445][/DOUBLEPOST]bende var o launcher 1.6.2 oynayacaklar icin en iyisi o

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
su sekilde olacak modu yukle (forge mesela) bunu bir klasore al adını mod yap mesela sonra dosyalarin adini da mod yap. sonra mod.json u ac id=bilmemnebilmemne bolumunude mod yap bunlari version klasorune at sonra new profilde adı mkd yap version bolumunden release mod secenegini sec

Not: adı degistirmen sart degil ama lazım olabilirforgede lazim degil[DOUBLEPOST=1378826670,1378826445][/DOUBLEPOST]bende var o launcher 1.6.2 oynayacaklar icin en iyisi o
En iyisi Premium al Orjinal Launcher'da oyna :)

eqopa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mod paketi diyorum mod değil kardeş?

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
mod paketi derken?

eqopa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence konuyu bilmiyorsun :D Zaten çözdüm 1.5.2'ye geçerek, tşkrler ayrıca...

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
i yi oyunlar

Bugra616

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oradaki edit profile kısmının resmini atarmısın.

aHmaD_bİnVelid

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yukarda daki kutucuk ta forge yazıcak new profilde forge 1.6.2 yazıyo en alta mod indirmek için ise minecraft ta mods adlı klasör var oraya zip atıyon ok. :)