Minecraft | Modern Otel Projesi | Tamamlanmadı

• Konuyu başlatan LifeTaker
  • Başlangıç tarihi
L

LifeTaker

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar! Ege Abi'nin düzenlemiş olduğu yarışmaya katılma kararı aldım ne kadar özgüvenim pek olmasa da :) Son 2 gündür (bugün dahil) bu proje üzerine çalışıyorum ve yarın son dokunuşları yapıp bitireceğim :) Umarım beğenirsiniz, beğenirseniz like tuşucuğuna basmayı, beğenmediyseniz de eksik yanlarını söylemenizi rica ediyorum :) Sadece ''Beğenmedim'' deyip geçmeyin eksiklerini de söyleyin :D

Burası otelin arkası kral dairesi alttaki yer havuz :D

2 gündür yaptığım için içini henüz bitiremedim.

Işıklar düzenlenecek :)

[DOUBLEPOST=1391802206,1391802124][/DOUBLEPOST]Not: Tamamen kendi fikirlerim tüm harita :) Hiçbir kanala bakmadan yaptım :)[DOUBLEPOST=1391802397][/DOUBLEPOST]Ayrıca herkesin yorumu değerlidir benim gözümde bu nedenle diğer çalışmalar için etiket istemeyin :D

anIL97

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bence güzel olmuş sadece 3. resmi anlayamadım ve odalar karanlık görünüyor ışık ekleyebilirsin :D

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Shader olmadan resim atsana ?

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Genellik Açısından Hoş Ve Shader Çok Güzel Gözüküyor Ama Kazanırmısın Bilemem :)

Aygan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel kardeşim ellerine sağlık.
Bu arada texure packin adın ne ?

Epıc

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İç dizaynı yapamamışsın resimleri cekmeden önce kontrol etmememissin belli oluyorda ısık hic yok nerdeyse zar zor görmeye calistim ve arkasıda cok hos gözükmüyor .

K

Klood07

Ziyaretçi
İç aydınlatma olmadığı için dışından kötü gözüküyor.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Çok güzel kardeşim ellerine sağlık.
Bu arada texure packin adın ne ?
Saol :) flows hd doku paketinin adı.
Saol :)
İç dizaynı yapamamışsın resimleri cekmeden önce kontrol etmememissin belli oluyorda ısık hic yok nerdeyse zar zor görmeye calistim ve arkasıda cok hos gözükmüyor .
İç dizaynı yapmadığım yazıyordu orada ama ben yine de söyleyeyim, iç dizaynı daha bitiremedim. 2 günde yapmaya çalışıyorum.
İç aydınlatma olmadığı için dışından kötü gözüküyor.
İç aydınlatmaya fark ettiysen resimlerde hiç özen göstermedim :) Daha bitirmedim içini yazıyordu orada. Şartelle ışık mı açılır :D Sadece idarelik dursun diye koydum onu.
Hepinize teşekkürler yorumları için :)

Hakan35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
gardaş yarışmaya katılacaksın sanırım ama biraz konsept dışı olmuş tatil köyü yok bu sadece otel ege abi böyle şeylere önem verir küçük detaylar 1. olmanı veya dereceye girememeni bile sağlayabilir