Minecraft MMORPG Yeni Minecraft

Sizce MMORPG Eğlenceli Olurmu?

• Kullanılan toplam oy
    63

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Süperbir mod paketi eline sağlık
Teşekkür Ederim Kardeşim :)[DOUBLEPOST=1388267963,1388267825][/DOUBLEPOST]
Kurulumu Anlıyamayan Veya Kuramayan Arkadaşlar İçin Şöyle
Resimli Kurulum Yaptım Umarım İşinize Yarar

Çok Sağol Be Kardeşim Hem Değer Verdiğini Kanıtladın Hemde Beni Büyük Dertten Kurtardın Çok Teşekkür Ederim Sana İyi Oyunlar :)[DOUBLEPOST=1388268005][/DOUBLEPOST]
pc özelliklerin yetersizdir yada yeterlidir ama oyuna ram vermediğindendir

oo güzel packe benziyor
Evet Katılıyorum[DOUBLEPOST=1388268058][/DOUBLEPOST]
Kardeşim vediğin linki indirdim benim %appdata% da .minecraft yok senin verdiğin dosyayı açıyorum %appdata% ya kuruyorum ama %appdata% da .minecraft dosyası oluşmuyor bir türlü yapamadım çokda sevdim lütfen yardımcı ol ya
Arkadaşın Mesajına Göz At Kardeş Bi[DOUBLEPOST=1388268120][/DOUBLEPOST]
server kurmak için gereken dosyaları atarmısınız arkimle oynamaya karar verdik
Yakında Onuda Vereceğim Takip Edin Lütfen...[DOUBLEPOST=1388268154][/DOUBLEPOST]
bilsek atarız coni(johnny)
Yakında Atılacak Lütfen Takip Edin...[DOUBLEPOST=1388268238][/DOUBLEPOST]
şey yapcan her evin içine gir
bi ev dogru evdir
Evet O Evdeki Adama Tıkla Zaten Görev Açıklamasında Yazıyordur Adamın Adı Ona Göre Bulursun Zaten.[DOUBLEPOST=1388268296][/DOUBLEPOST]
Onu bilmiyom valla bende anlamadım o işi tekrardan başlayabilirim bende bilemiyorum[DOUBLEPOST=1385746868,1385746744][/DOUBLEPOST]
Sakarat Nasıl Multi Oynayabilirim? Arkadaslarla
Yakında Onun Klasörünü Yapıp Atacağım Kardeş Takip Et Lütfen...[DOUBLEPOST=1388268344][/DOUBLEPOST]
Ben Preyim Napcam
Premium Olmana Gerek Yok Kardeş[DOUBLEPOST=1388268390][/DOUBLEPOST]
Arkadaşlar oyunda bir yerde sıkıştım etrafıda kıramıyorum kaldım öyle ölemiyorumda biri yardım etsin nasıl kurtulacağımm
Vallaha Bilemedim Bir Çözüm Bulursam Söylerim Kardeş Bulanlarda Söylesin Lütfen[DOUBLEPOST=1388268471][/DOUBLEPOST]
Görevler türkçe olsa süper olcak
O Zor Biraz Kardeş Modlarla İlgili Olduğundan Dolayı Java Kodlama Bilgisi Gerektirir Oda Bende Çok Fazla Yok Anca Modları Değiştim Ancak Üzerinde Çalışırım Belki Bir Yolu Vardır.[DOUBLEPOST=1388268561][/DOUBLEPOST]
Dostum Hak yiyen demişsin ama seninde onlardan altta kalır bir yanın yok.
Arkdaşlar Bu oyun bu arkadaşımızın yapıtı değildir.Oyunun gerçek ismi Legend Of Notch:Reincarnation dur 1.2.5 ten beride vardır.Sen Sadece emek hırsızlığı yapmışsın
Buda oyunun gerçek Linki:http://www.minecraftforum.net/topic...on-minecraft-rpg-mod-16-launcher-compability/
Bu yüzden konu kilit Lütfen
Anlamadın Galiba Kardeşim Ben Mapı Çok Fazla Değiştim 1 2.Si Modları Değiştim Ekledim Ve birçok Genel Düzenleme Yaptım Setuplu Hale Getirdim Falan.[DOUBLEPOST=1388268752][/DOUBLEPOST]
skiller nasıl kullanılıyor assasinim 16 lvlm ???
F Tuşuna Bas Ve Açılan Yerden Güçlerini Ver Daha Sonra Aşağıdaki Skillerden Sağ Üst Köşelerindeki Tuşlara Basarak Skilleri Kullanabilirsiniz İyi Oyunlar.[DOUBLEPOST=1388268841][/DOUBLEPOST]
ya of biri nasıl skill kullanıldığını bana öğretsin kriz geçirmek üzreyim :zombi::lav::creeper:
F Tuşuna Bas Ve Açılan Yerden Güçlerini Ver Daha Sonra Aşağıdaki Skillerden Sağ Üst Köşelerindeki Tuşlara Basarak Skilleri Kullanabilirsiniz İyi Oyunlar.

PhoenixHowl

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok pardon:emin:.Orada LON un resimlerini görünce yanlış anladım.Şimdi konuyu ayrıntılı inceleyince gördüm bende,ne diyeyim hayırlı olsun o zaman:p