Minecraft: Minigames #5 [Block Party #2]

AtakanErmisKZ

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
3 Dakikalık oyun videoları ile hiçbir yere varamassın.

Sen Bi Modlu Survival #1 e Baksana? Hiç BlockParty 10+ Dakika Sürermi! Dalgamı Geçiyorsun Üstelik Bu Minigames Videosu... Kolaysa Sen Uploadla![DOUBLEPOST=1413701473,1413701392][/DOUBLEPOST]
Server IP : ?
Söylede Bizde Videosunu Çekek :ÇD

Forum Minecrafttürk den Yorumları Takip Edemiyorum Birdahakine Youtubeye Yazsan Daha Güzel Olur Benim İçin.

Server IP ye Gelirsek: hivemc.eu (Premium Serverdir.)

JusticeWhipsss

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen Bi Modlu Survival #1 e Baksana? Hiç BlockParty 10+ Dakika Sürermi! Dalgamı Geçiyorsun Üstelik Bu Minigames Videosu... Kolaysa Sen Uploadla![DOUBLEPOST=1413701473,1413701392][/DOUBLEPOST]

Forum Minecrafttürk den Yorumları Takip Edemiyorum Birdahakine Youtubeye Yazsan Daha Güzel Olur Benim İçin.

Server IP ye Gelirsek: hivemc.eu (Premium Serverdir.)
Canikom benim iki 3 oyun cekip birleştirmektemi aklına gelmiyor ?

K

Klood07

Ziyaretçi
Senin gibi bir ahmağın youtube işleriyle uğraşmasını hala anlamıyorum :(

AtakanErmisKZ

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

JusticeWhipsss

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İstemiyorsanız İzlemeyin Ben Bu Kanalı Hakaret Almak İçin Açmadım Sırf Sizin Gibileri Yüzünden Türkiyede Oyun Camiası Gelişemiyor!
Yaşın sesinden belli arkadaşım.Hakaret etmedik bir şey yapmadik.3 dakikalik videolar ile bir yere varamassın.Hileymis suymus buymus adamı gelip söylüyon videoda.Hani yarışmalarda biz seni seneye deniyelim yaşın küçük diyorlar ya o duruma düşmeden ilerki senelerde dene.

JusticeWhipsss

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
160 kişi anlık abone olmuştur emin ol videolarında burada paylaşıp acaba ne paylaşti deyip bakanlardır.

K

Klood07

Ziyaretçi
Bana bak çocuk ben diğerlerine benzemem. Kendine başka iş bul. Çünkü bu işle biyerlere gelemezsin + olarak video çekerek kendimi senin gibi rezil edecek biri değilim. Çünkü bende akıl var. Ama sende olmadığı belli. @Zorinkun_ 'a ne kadar ciddi ve öfkeli biri olduğumu sorabilirsin. Şimdiye kadar çoğu kişinin kalbini kırdım. Sen de bunlardan biri olmak istemiyosan kendi iyiliğin için sus abi.

AtakanErmisKZ

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Küfür etme ile hiçbir yere varılmaz.Sakin ol şampiyon :)

Haklı Olan Ne Zaman Küfretmiş Sayılıyor! Burada Kavga İstemiyorum![DOUBLEPOST=1413707600,1413707526][/DOUBLEPOST]
@Zorinkun_ 'a ne kadar ciddi ve öfkeli olduğumu sorabilirsin.

O Değilde Ben @Zorinkun_ un Ne Kadar Egoist Olduğunu Çok İyi Biliyorum. Ve Artık Şu Konu Kapansın![DOUBLEPOST=1413707684][/DOUBLEPOST]Bi Ekleme Daha, Artık Kanal Reklamlarımı Burada Yaparsam Nağmerdim!

K

Klood07

Ziyaretçi
Haklı Olan Ne Zaman Küfretmiş Sayılıyor! Burada Kavga İstemiyorum![DOUBLEPOST=1413707600,1413707526][/DOUBLEPOST]

O Değilde Ben @Zorinkun_ un Ne Kadar Egoist Olduğunu Çok İyi Biliyorum. Ve Artık Şu Konu Kapansın!
Bana hakaret edip sonra da lafı yiyince konunun kapanmasını istiyorsun değil mi? Bu anların tadını çıkar çünkü yakında banlanacaksın.