Minecraft mı Aldam Cs:Go mu

KanKalaR312

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle iyi günler 2 yıldır minecraft oynuyom şimdiye kadar hep crack li ve free gg hesaplarıula oynadım ama artık satın almaya karar verdim ama sonradan cs go almaya karar verdim 2 si arasında kaldım sizce hangisi minecraft ı baya oynuyom dün 5 saat aralıksız oynadım şu an daha çok minecraft almak istiyom ama pek karar veremedim.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraftı severek oynuyorsan, sıkılmıyosan direk minecraft al derim.
Onun dışında eğer sürekli minecraft beni sıkar her gün her gün oynayamam dersen de cs go derim.
Ama dediğim gibi minecraftı severek oynuyorsan en çok minecraftı tavsiye ederim.

baha07

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cs:go al oyundan bolbol para kazanıyorsun oyunu indirimden 6 liraya almıştım yaklaşık olarak 15 lira kazandım aldığıma değer bir oyun sarıyor sıkıldığında topluluk sunucularında jail surf mg oynayabilirsin

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Şimdi sana açıkça söyleyeyim, MC aldım ve oynayacak adam akıllı sunucu dahi bulamıyorum. Ha prison bulursun böyle sessiz sakin eyvallah da büyük sunucularda falan sürekli çoluk çocuk dolu.

Özet: Cs:go al

ChromTR

Zombi Katili
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Csgo al bencede

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sabrın yoksa, CSGO da rekabetçide 1 saat oynamak sonra çıkınca hiçbişey kazanmamak hatta ceza yemek istemiyorsan Mayqıvant al veya CSGO da rekabetçi oynama fun takıl

(Ben de arada kaldım O_O)
(Şanslıyım ki ben zaten almıştım ._.)

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Minecraft al.
CSGO'nun aim sistemi berbat.
Ceza sistemi berbat
hile koruma sistemi bile yok. Oyuncular avlıyor resmen.

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bence Minecraft al.
Ceza sistemi berbat
Aim sistemi berbat felan değil. Birazcık spray öğren ve koşarak sıkma.Hilecilerde banlanıyo kardeş sen takma.Ceza sisteminin neyi berbat?

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer CS : GO alıp fun serverlarda takılmayacaksan ve oyunda iyi bir yerlere gelmek istiyorsan gününün 24 saatinin en az 8 saatini oyuna ayırman lazım. Ve bu 8 saatin 2 saatini aim ve bot çalışman lazım. Günde en az 1500 - 2000 bot çalışırsan bir kaç ayda global seviyesine gelirsin. Ve sinirini kontrol edebilecek güçte olmalısın. Çünkü rekabetçi denilen modda her türlü şeyle karşılaşacaksın. Ben gold nova masterım. Aim ve spreyim gerçekten çok kötü. Sadece Minecraft'tan kalan miras olarak refleksim çok yüksek. Açıkçası Novadan master guardian seviyesine çıkmaktan korkuyorum.

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Eğer CS : GO alıp fun serverlarda takılmayacaksan ve oyunda iyi bir yerlere gelmek istiyorsan gününün 24 saatinin en az 8 saatini oyuna ayırman lazım. Ve bu 8 saatin 2 saatini aim ve bot çalışman lazım. Günde en az 1500 - 2000 bot çalışırsan bir kaç ayda global seviyesine gelirsin. Ve sinirini kontrol edebilecek güçte olmalısın. Çünkü rekabetçi denilen modda her türlü şeyle karşılaşacaksın. Ben gold nova masterım. Aim ve spreyim gerçekten çok kötü. Sadece Minecraft'tan kalan miras olarak refleksim çok yüksek. Açıkçası Novadan master guardian seviyesine çıkmaktan korkuyorum.
Bu kadar da çalışmana gerek yok. Ben bunları yapmadan Supreme oldum. Sadece yetenek ve alışkanlık gerekiyor o kadar. Akışına bırak

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aim sistemi berbat felan değil. Birazcık spray öğren ve koşarak sıkma.Hilecilerde banlanıyo kardeş sen takma.Ceza sisteminin neyi berbat?
Ceza sisteminin sorunu şu:
Düşmana molotovu atıyosun, salak seni banlattırmak isteyen adam bile bile molotova atlayıp ölüyor ve bu senin suçun. Bomba atıyon üstüne atlıyorlar. Ruslar tarafından 20 kere kick yiyorsun ban yiyorsun. Neresi düzgün ??!

Quesky

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Minecraft al.
Ceza sistemi berbat
Bunu diyen arkadaş 300.saatimin sonunda sana şunu söylemem gerek oyunu beceremeyip gelip burdaki insanların kafasını karıştırma söylemene zorlayan mı var?

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ceza sisteminin sorunu şu:
Düşmana molotovu atıyosun, salak seni banlattırmak isteyen adam bile bile molotova atlayıp ölüyor ve bu senin suçun. Bomba atıyon üstüne atlıyorlar. Ruslar tarafından 20 kere kick yiyorsun ban yiyorsun. Neresi düzgün ??!
1 kişi girersen ruslar tarafından kick yersin rus taktiği 4 kişi girmek, bombada ölen adamdan neden ban yiyon onu anlamadım

Tek kişi sadece novalar girer