Minecraft Macera Haritası (Hırsız Kral)

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere yaptığım haritayı tanıtacağım.
Hikaye;
Merhaba dostum, senin ismin Can.Uzun zaman önce bu diyarlarda yaşayan bir hırsız vardı.İsmi "Hırsız Kral"dı.Ve bu hırsızın bir yeteneği vardı "Klonlanmak".Klonlarından güç alarak sonsuza kadar yaşayabilecekti.Senin görevin ise bu hırsızı ve klonlarını alt etmek.

Fotoğraflara geçelim;

Arkadaşlar harita biraz kısa oldu kusura bakmayın.Umarın oynarken eğlenirsiniz.
Yorumlarınızı bekliyorum :)
Link : http://s5.dosya.tc/server2/ary9yf/Hirsiz_Kral.rar.html
Virustotal : https://www.virustotal.com/tr/file/...58257af0745563d8d644c3ad/analysis/1467022308/

Son düzenleme:

hwangtr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Haritanı şimdi bitirdim ve çok zevkliydi. Ellerine sağlık. İnşallah başka harita yaparsın. :alkış:

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Haritanı şimdi bitirdim ve çok zevkliydi. Ellerine sağlık. İnşallah başka harita yaparsın. :alkış:
Teşekkürler dostum bu güzel yorumun için :) haritada eksik bulduğun kısımları eleştri şeklinde söylersen çok sevinirim ve diğer haritalarımda dikkate alacağımdan emin olabilirsin :)

hwangtr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
eksik yok bana göre :) sadece biraz kısa olmuş.

AlfaTayfa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1.7.4 ile yaptım fakat 1.8 de de oynayabilirsin dostum :)
Ehh beğendim :) güzel olmuş haritalardan bulmak zor oldu biraz yer yön kabiliyeti kalmadı bende asıl maden yerine başka bir madene girdim ben oyunun doğal madenlerinden birine :D azıcık buglumu bilmem ben klonlarını öldüremedim mesela hırsız kralın oyun barışçıldaymış :D gamemodeden aldım 5 elmas neyse ilk haritanmı bilmiyorum ama ilki için güzel başarılarının devamını dilerim :)

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Istersen Harita'yı Editleyebilirim ?
Derken ?
Ehh beğendim :) güzel olmuş haritalardan bulmak zor oldu biraz yer yön kabiliyeti kalmadı bende asıl maden yerine başka bir madene girdim ben oyunun doğal madenlerinden birine :D azıcık buglumu bilmem ben klonlarını öldüremedim mesela hırsız kralın oyun barışçıldaymış :D gamemodeden aldım 5 elmas neyse ilk haritanmı bilmiyorum ama ilki için güzel başarılarının devamını dilerim :)
İlk haritam değil dostum ve madeni bulamaman benim hatam bir sonrakinde koordinat falan veririm artık :)
Eline sağlık başarılı bir çalışma ^^
Teşekkürler dostum :)