Minecraft Kulanıcı Adı Değiştirmek İçin Nereye Başvurmam Lazım ?

oytun55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Premium Hesabımın Kulanıcı Adını Değiştimek İstiyorum Sebebi Ayni Kulanıcı Adını Birisi Kulanıyor Ve Bu Bana Bana Büyük Sorun Çıkarıyor Örnek Verirsem Minecraft Forumlarını Üye Oluyorum İsmimi Yazıyorum Benim İsmimi Kulanan Kızın Skini Çıkıyor Ve Bu Beni Çok Rahatsız Etmeye Başladı.
Nereye Başvurabilrim Yada E-Mail Gönderbilirm Detaylı Anlatırsanız Sevinirm Teşekkürler.

SuperNova412

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mojang'a e-mail gönderdiğinde ismini değişeceklerdir. Senin için gerekenleri yazayım. İngilizce olarak :)
[Mojang'ın e-mail adresini unuttum netten bakarsın. Ben bakarsam yazarım.]

Hello! I want you to change my nickname to [istediğin nick]. The reason why I want to change my nickname is an other person is using this nickname and it's so boring and i'd have so many problems with this. Please do whatever can you do with this. Thanks!

Bu ingilizce yeri kopyala Mojang e-mail gönder. Ayrıca istediğin nick yerini doldurmayı unutma! yardımcı olacaklardır. Ancak olmazlar ise Diğer minecraft update bekleyeceksin. O update çıktığında Mojang artık nickname değişimine izin verecekmiş.

oytun55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mojang'a e-mail gönderdiğinde ismini değişeceklerdir. Senin için gerekenleri yazayım. İngilizce olarak :)
[Mojang'ın e-mail adresini unuttum netten bakarsın. Ben bakarsam yazarım.]

Hello! I want you to change my nickname to [istediğin nick]. The reason why I want to change my nickname is an other person is using this nickname and it's so boring and i'd have so many problems with this. Please do whatever can you do with this. Thanks!

Bu ingilizce yeri kopyala Mojang e-mail gönder. Ayrıca istediğin nick yerini doldurmayı unutma! yardımcı olacaklardır. Ancak olmazlar ise Diğer minecraft update bekleyeceksin. O update çıktığında Mojang artık nickname değişimine izin verecekmiş.
Kardeşim cok saolda bir sorun var ben bu hesabı yıl ocne aldım ve aldıgım kredi kartı coktan kapandı ve benden Transaction ID istiyor ne yapmam lazm