Minecraft köylüler

xAloNeDarK141

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. Ben evimden çok uzakta bir köy buldum, Hatta haritanın diğer ucunda bile denebilir. Evimden oraya kadar tren hattı çektim. Bugün rastgele bir vagonu köye doğru ittirip bıraktım. Sanırsam köye kadar gitti çünkü geri döndüğünde içinde bir köylü vardı. Köylü hemen evime girdi ve kaçmaya çalışıyor gibiydi ve benim evin tabanına sıkıştı. Onu oradan çıkardıktan sonra eğitme ya da çalıştırma gibi bir şansım var mı?

#Furki.TR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Koylu Farm yap sonrada bakkal sistemi yapabilirsin.

xAloNeDarK141

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Koylu Farm yap sonrada bakkal sistemi yapabilirsin.
köylü farm nasıl olacak biraz anlatabilir misin, bu arada köylüyü eve hapsettim, kapılara falan da duvar ördüm evden çıkamıyor yani, ama benden hep kaçıyor, önce sakinleşmesini mi beklemeliyim ?

Zopir101

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İki tane köylü bulmalısın öncelikle. Sonra onları küçük bir kapılı kulübeye hapset. Onlar çocuk doğuracaktır. Çocuk büyüyüp başka çocuk doğuracak. Öyle devam eder. Yalnız çocuk köylülerle ticaret yapılamıyor.

xAloNeDarK141

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İki tane köylü bulmalısın öncelikle. Sonra onları küçük bir kapılı kulübeye hapset. Onlar çocuk doğuracaktır. Çocuk büyüyüp başka çocuk doğuracak. Öyle devam eder. Yalnız çocuk köylülerle ticaret yapılamıyor.
az öncekini yeni hapsedebildim, çok hızlılar, bir tane de yatak koydum, şimdi bir tane daha köylü getiririm ama hepsi birbirine benziyor, kadın erkek nasıl ayırt edeceğim ?

Vizroy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yatak koymuş :SfF:Afa:sf:sa:D.

Zopir101

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
az öncekini yeni hapsedebildim, çok hızlılar, bir tane de yatak koydum, şimdi bir tane daha köylü getiririm ama hepsi birbirine benziyor, kadın erkek nasıl ayırt edeceğim ?
Onlar erkek erkeğe kız kıza bile evlenirler kız erkek ayrımı yok meslek ayrımı var :D

xAloNeDarK141

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Zopir101

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bi de o köylülerim hmm hmm sesleri var ya gıcık ediyo beni :D[DOUBLEPOST=1386954248,1386954216][/DOUBLEPOST]o yüzden seslere giriyorum dost canlısı %0 yapıyorum :D

xAloNeDarK141

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hani hayvanları kendimize çekebildiğimiz yiyecekler var ya, köylüler için de öyle bir şey var mı

Zopir101

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hayır ama zümrütle iyi anlaşılır onlarla :D ahh bir de kazıkçı olmasalar. kazıkçı olmayan bi rahip bi demirci var biri geliyo 32 yüne 1 zümrüt veriyoo yok ya pışık diycen :)

xAloNeDarK141

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hayır ama zümrütle iyi anlaşılır onlarla :D ahh bir de kazıkçı olmasalar. kazıkçı olmayan bi rahip bi demirci var biri geliyo 32 yüne 1 zümrüt veriyoo yok ya pışık diycen :)
hahaha :D[DOUBLEPOST=1386955664,1386954936][/DOUBLEPOST]