Minecraft kitsiz hunger games no permission hatası yardımm!!

hasanterliksiz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bende de aynı sorun vardı.Bir türlü çözemiyordum. Fakat çoğu yabancı siteden gördüğüm kadarı ile PermissionEx eklentisi kurulmalıymış galiba.Deneyecektim fakat sıkıldım bıraktım.

Umarım bu sorununu çözer. :)

Styln

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
tama kardeşim önerin için saolasın olursa serverda admin olursun inşallah :) bide bi servera fazla dan harita nasıl yüklüyorduk bilgin varsa yardım edermisin? :)

hasanterliksiz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
tama kardeşim önerin için saolasın olursa serverda admin olursun inşallah :) bide bi servera fazla dan harita nasıl yüklüyorduk bilgin varsa yardım edermisin? :)

Kusura bakma , fazla haritanın nasıl yükleneceği ile ilgili en ufak bir bilgim bile yok :) Bir de adminlik pek sevmem bu arada.Ama yine de teşekkür ederim...

Styln

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sorun çözülmedi ama tavsiyen de yeterli tesekkürler

Nezih99

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bende de aynı sorun vardı.Bir türlü çözemiyordum. Fakat çoğu yabancı siteden gördüğüm kadarı ile PermissionEx eklentisi kurulmalıymış galiba.Deneyecektim fakat sıkıldım bıraktım.

Umarım bu sorununu çözer. :)

Bende De Şöyle Bir Hata Var (You do not have permission to join arena 1) Bu Hatayı Alıyorum Yardım Edebilirmisiniz Bu Arada Permission Eklentisinin Linkini Verebilirmisin????[DOUBLEPOST=1402309197,1402303888][/DOUBLEPOST]YARDIMMMM[DOUBLEPOST=1402309267][/DOUBLEPOST]ACil Yardım Edin Server İp gamingtr.noip.me hamachisiz hunger games gelin bir deneyin olmuyor Biri De neden olmadığını soylesin

_DevilGuard_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
GroupManager'dan Yetki Verdin mi ? Default Oyunculara ? Veya Herhangi Bir Perm Plugininden ?[DOUBLEPOST=1402328355,1402328144][/DOUBLEPOST]
Bende De Şöyle Bir Hata Var (You do not have permission to join arena 1) Bu Hatayı Alıyorum Yardım Edebilirmisiniz Bu Arada Permission Eklentisinin Linkini Verebilirmisin????[DOUBLEPOST=1402309197,1402303888][/DOUBLEPOST]YARDIMMMM[DOUBLEPOST=1402309267][/DOUBLEPOST]ACil Yardım Edin Server İp gamingtr.noip.me hamachisiz hunger games gelin bir deneyin olmuyor Biri De neden olmadığını soylesin
You do not have permission to join arena 1 Hatası Oyuncuya Yani Gruba Yetki Vermemessin Demektir Eğer GroupManager Kullanıyorsan Perm Verebilirim