Minecraft Kasması Nasıl Düzeltilir

HayatMucadelesi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok gereksiz bir video çekmişsin, birde bunu dile getiren bir kişiye ters bir cevap veriyosun.
Bilgisayarın özellikleri yetersiz ise her oyunda olduğu gibi oyunun ayarlarını ona göre ayarlarsın. Mantıken çok gereksiz bir video.
Sizin gibiler oldukça yorumlarım düzelebilirmi çok gereksiz bir videoysa senin yorumun sanki çok gerekli ?

HayatMucadelesi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kabulleneceğine neden uzatıp cevap veriyosun hala? Atara bak, yorumum çok gerekliymişmiş. Yapılan yorumlara kaldıramıyor isen videoda şöyle belirt ozaman; "Ben bu videoyu öyle böyle çekiyorum fakat videoyu beğendiyseniz sadece yorum yapın, beğenmediyseniz yorum yapmayın çünkü kötü bir video değil" diye.
Uzatan ben miyim büyük ihtimalle yan hesap falansındır yoksa böyle atarlar nerde :)

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
"Vidoeyu beğenmedim " diyebilirsiniz ama "Dünyanın en gereksiz vidoesu" demek insanın emeğiyle biraz dalga geçmek gibi duruyor.

HayatMucadelesi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Negatif yorumu nazikçe yazsakta gene karşılık veriyosun, kabullenmiyosun. 1. sayfada yaptığın gibi.
Negatifmi bildiğin dalga geçtin be ?
"Vidoeyu beğenmedim " diyebilirsiniz ama "Dünyanın en gereksiz vidoesu" demek insanın emeğiyle biraz dalga geçmek gibi duruyor.
Forumİmamı arkadaşımızın dediği gibi bildiğin dalga geçmişsin sen zannediyon biz hiçmi emek vermiyoruz ?

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Buona adlı arkadaş fakedir ve boş boş yorum atmak için foruma kayıt olmuştur hiç bi özelliği yoktur boş bi turşucuktur dikkate almayınız

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Kimin fake'i olduğumu söyle, kaynak/kanıt göster inanalım.
Foruma dün kayıt olup bu gün her konuyu beyinsizce eleştirmen ki bunun kanıtı profilin - son mesajlar
aksi bi bebeğin tekisin cicibebe'ni vermediler heralde forumdaki konularda sinir çıkarıyorsun sanırım saygısız

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Sende hakaret etmeyi bırakki senin için aile terbiyesi almış helal süt emmiş delikanlı diyelim. Ha bırakmazsanda terbiyesiz yanlış yerden süt içen keko diyelim.[DOUBLEPOST=1432993376,1432993309][/DOUBLEPOST]
Bükemediğin eli öpüceksin diye bir laf vardır. Sadece aklında bulunsun, unutursun diye belleğe kayıt et sen.
Tek yapmanı istediğim şey bu profiline gir kendi profiline ve son mesajlar kısmına tıkla kalbini kırdığın insanları görürsün ki hepsi senden değerli kardeşlerimiz neyin kuyruk acısı bu bilemedim eleştirme hakkını çok yanlış anlamışsın ufaklık