Yardım Minecraft kasma sorunu

someone* :)

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
oyunun simgesine sağ tıkla
-grafik işlemciyle çalıştır
-geforce gt (seninki herneyse onu seç)
kesin çözüm :)

UmßRélla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benim Babamın Bilgisayarının Ramı 384 Mb Ben Ondan Girmiyorum ama 2Gb Dizüstü Kasarken O Kasmıyor.

Minecraft Oynarken Kullandığım Ayarlar :

Smooth Lightins Clouds Filan Hersey Off Graphics : Fast Görüş Mesafesi : Küçücük Particles : Minimal Herşeyin En Düşüğünü Seçin Eğer Kasma Devam Ediyorsa MineCraft'ın Biraz Küçük Versiyonunu İNdirin Mutlaka Kasma Azalır,. Hala Varsa Vasat Bir TExture Pack İndirin Düşük Olsun Kasma Düzelecektir .

efex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
teşekkürler çok yardımcı oldu

Prove

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım Onla alakası Yok Optifine indir hatta linkini veriyim.Sonra ayarları şöyle yap
Maximum FPS İçin;
- Graphics: Fast
- Render Distance: Short/Tiny
- Smooth Lighting: OFF
- Performance: Max FPS
- AdvancedOpenGL: Fast
- Clouds: OFF
- Fog: OFF
- Animations: All OFF
- Sky: OFF
- Stars: OFF

Linki de burda:http://********************/optifine-1-4-6/

efex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben zaten optifine indirmiştim ama nasıl ayar yapacağımı bilmiyordum sağol.

C4shFL0w

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşın dediği gibi bi problemi yaşadım. 4gb ram 1gb ekran kartı vs vs. Bu kasma sorunu tamamen harddiskten kaynaklanıyor. Harddiskin işlem hacmi düşükse kasma oluyor arkadaşım. Bilgisayarımda kasmadan oynuyordum bu oyunu. Daha sonra harddiskim yandı. Eski kullanmadığım bi harddisk taktım. İşlem hacmi diğer harddiske göre düşüktü. Ve minecraft aşırı derecede kasmaya başladı. Ekran kartım günceldi. optifine yapılmıştı. Ayarların herbiri en düşükte iken bile kasıyordu. şu an yeni harddisk aldım ve oyuna girdim.. Kasma sıfır şuanda.. Başka çözümü olduğunuda düşünmüyorum.. Kolay gelsin..

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
ikinci bir sebep olarak ekran kartı driverinizin güncel olmaması olabilir bunu güncellemek kolaydır ekran kartınızın modelini google da aratın ve kendi markasının sitesinden bulup yükleyin. eski otamatikmen değiştirilir merak etmeyin
Ben güncellim dedim bi kere %100 ayni olmasi doğrutlusunda yüklemedi ve hep silindi ya nasıl silindiyse ekran kartı.
Daha geçen yaşadım şimdi napcam bilemiyorum sistem geri yüklemede bozuk ya hepsi.
Javada güncelleyemiyorum bu ne biçim şey ya.

Legionnaire

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
4gb ram ve 3.5ghz İşlmecim var ve 32 bit kullanıyorken minecraft öküz gibi kasıyor du ve 64 bit geçince tamamen sorun düzeldi,