MineCraft kasma sorunu yardım edin

CoD61

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar oyunu oynarken vertoak ctity yükledim vertoak cty e girdim kasmaya başladı

arkadaşlar net cafedeyken optifine diye bişi indirdim sizce bu dosya iyimi oyunun kasmasını çözermi internette denedım oyunu iyi yaptı evde denersem nasıl olur

2. sorunuma gelirsek arkadaşlar minecraftta çıkış buonu yokmu çıkınca pc acaip kasıyor fifaya giriceğimde aşırı yavaş giriyor ne yapmalyım

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
www.optifine.com gir orda sürümünü seç indir sonrada Install a bas yükler daha detaylı anlatım için youtubede optifine kurulumunu izle

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
o zaman ben sana link veriyim oradan indir tüm sürümlere girebilirsin ayrıca başka türlü kasma sorunu çözülmez[DOUBLEPOST=1393782673,1393782633][/DOUBLEPOST]
o zaman ben sana link veriyim oradan indir tüm sürümlere girebilirsin ayrıca başka türlü kasma sorunu çözülmez

CoD61

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
o zaman ben sana link veriyim oradan indir tüm sürümlere girebilirsin ayrıca başka türlü kasma sorunu çözülmez[DOUBLEPOST=1393782673,1393782633][/DOUBLEPOST]
o zaman ben sana link veriyim oradan indir tüm sürümlere girebilirsin ayrıca başka türlü kasma sorunu çözülmez
tamam kanka