Minecraft Karakter Renderları

Ardart

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar arkadaşlar,ben Ardart.Çoğu kişi beni bilmiyordur,foruma yeni katıldım.Ama size bir etkinlik yapmak istedim.
Başlıkta da gördüğünüz gibi Minecraft karakterlerinin renderlarını yapacağım.Siz skininizi ve hangi pozisyonda duracağını söyleyeceksiniz,bende ona göre renderını yapıp size vereceğim.En kısa zamanda yapmaya çalışacağım,yapamazsam lütfen hakaret etmeyin. :)
Örneğin:
Skin: (Skininizi atın.İnternet siteleri,ve benzeri yerlerden daha hoş olur.)
Pozisyon: Ayakta dursun,kılıç alsın eline ve gülsün.(Örnek olarak diyorum,siz istediğinizi yapın.)

NOT: Pozisyonu ayrıntılı açıklarsanız daha güzel olacaktır.Elinde kılıç tutacaksa mesela türünü belirtirseniz sevinirim.Eğilecek,vb. şeyler.

Son düzenleme:

RedIsBack

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Höst burası benim yerim uleyn ! :D

RedIsBack

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Son zamanlarda atakların pek yok. Bir atak yap ve tahtını geri al.
Son zamanlarda bilgisayarıma bulaşan pislik virüs yüzünden ikide bir reklamlar çıkıp duruyor,kasıyor falan filan bu yüzden son zamanlarda foruma giremiyorum.Çok garip bir cümle oldu .-.

TheN4maru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Skin İsmi Chanator Düz Bir Şekilde Elinde Kılıç Olup Böyle Poz Verirse Yanlama Değil Yanlış Anlama DÜZ Ama Böyle Bir Poz Birde best160'ı Yapabilirmisin Şimdiden Teşekkürler 400 Aboneli Kanalımın Bannerini Yapmaya Çalışıyorumda

Ardart

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skin İsmi Chanator Düz Bir Şekilde Elinde Kılıç Olup Böyle Poz Verirse Yanlama Değil Yanlış Anlama DÜZ Ama Böyle Bir Poz Birde best160'ı Yapabilirmisin Şimdiden Teşekkürler 400 Aboneli Kanalımın Bannerini Yapmaya Çalışıyorumda
Hemen yapmaya çalışacağım. :)

TheN4maru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eyw Kardeş Böyle Adobe Cs6 Filan Kullanmaya Biliyorsan Sana Yardımcı Olabilirim Bir Youtube Kanalı Filan Aç