Minecraft Joystick ?

Qiang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ilk olarak konu , Minecraft'ı kumandayla oynayabilirmiyim ? Bimeksten aldığım Microsoft Pc Uyumlu Xbox 360 Kumandasıyla nasıl minecraft oynayabilirim ? 130 tl ye aldım ve kumanda orjinaldir (yani oyunlar fln hemen kumandayı tanıyo :D)

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmm bunu bende merak ediyorum.Bilenler söylesin :D

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Sanırım JoyToKey diye bir program hallediyor o işi. Az önce araştırdım.

Qiang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kullanımınıda yazarsan sevinirim :)

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
minecraftın kendi bi tuşu var diye biliyorum ama çalışırmı bilmioyrum

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir program vardı adını tam hatırlamıyorum ama kumandanın tüm tuşlarını kendin belirleyebiliyordun mesela x tuşunu mause sol tık olarak belirliyordun x e basınca vuruyordu :D Hatırlarsam yazarım. Birde Logitech 'mi yoksa başka bir şey mi ?

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Bir program vardı adını tam hatırlamıyorum ama kumandanın tüm tuşlarını kendin belirleyebiliyordun mesela x tuşunu mause sol tık olarak belirliyordun x e basınca vuruyordu :D Hatırlarsam yazarım. Birde Logitech 'mi yoksa başka bir şey mi ?
Xbox dedi -_-

ParvulaPX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende logitech'in joystick'i vardı.. Onun tuşlarını istedigin oyuna göre ayarlayabildigin için ben oynayabiliyorum minecrafti onunla.[DOUBLEPOST=1408877668,1408877618][/DOUBLEPOST]
Logitech'in sitesinden gamepad'in modelini seçince orada linkini verir sana... her model için farklı bir konsolu var

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Joytokey ve Xpadder (nasıl kullanıcağımı anlamadım ancak çalıştım kullanmaya) gibi programalrla yapılabilir ben xpadderdan ziyade joytokey i öneririm ikisinide kullandım ve joytokey in dosyalarıyla aynı yere bir adat kontrol cfg si atarsanız hemen onu tanıyor ve diğer configden diğerine rahat geçiş yapılabiliyor xpadder ı nasıl kullanıcağımı bile anlamadım ben :(