Minecraft Hunger games'te sinir oldunuz seyler ?

Sinir oldunuz sey ?

• bir mod tarafından öldüm.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kazancam vakit nedensiz yere banlandım.

• Düserek öldüm.

• Kullanılan toplam oy
    6

karasavasc

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaslar uzun zaman bişi acmadım için acıyom:

herkes en az 1 kez oynamıstır ve birçok seye sinir olmustur. Ben baya bi yasadım.

Sinir Oldum Anı !!
  • son oyuncunun hungergamesinde ( reklam yapmıyom :D ) 3 kisi kalmıştık adamı kesmek için gittim. Tabikide noobluk tahtiyle yakıp kacıp ok atıyo can 5'ken daldı onu kesdim ama yana , yana öldüm ve kazanan afk'di ole bi sinirlendimki bilgisayara kafa attım.
  • Kazancam fakit internet gitmesi yada şarjın bitmesi.
Eminim buna benzer seyler yaşamısınızdır. :D[DOUBLEPOST=1426534225,1426534160][/DOUBLEPOST]Bide yaratıçı olabilsem :/

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Tatile Gitmiştik Bir Kaç Hafta Önce Babamın Arkadaşlarıyla.Sonra 3 Kişi Laptoplarında Oyun Oynuyorduk.Sonra Laptobu Elime Aldım "Biraz Hunger Games Oynayayım" Dedim.O Elde Ne İtemler Buldum Chestten...2-3 Diamond Kılıç Gerisini Siz Düşünün.Oynarken Tam Oynarken Plugin Kendine Restart Attı...Ne Kadar Bozuldum...Ne Kadar Sinirlendim.Orda Bilgisayarı Bırakıp Çıktım...

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Hungergamesteydim Full set kasılmıştım (iron set elmas kılıç) afk adama gidiyorum kırık köprüden düşüyorum ve afk olan kazanıyor :<

Çaktırmayın reklam yapmıyacağım fakat şuradaki senaryoyla alakalı. Ben oynadım.

2:57
D:

Mehmerto

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Mcsg de adam chest açarken ona tam vurucakken chestten kılıç çıkması ve beni öldürmesi

MrTurhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bana noob eşyalar çıkması deri set vb. ençok mcsg de 5 dk sonra iron set dia kılıçlı adamın bana gelip dalması