Minecraft Hunger Games Plugini Arıyorum!

darkendless

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
başlıktaki gibi serverım için bu plugini arıyorum bi türlü bulamadım.(Türkçe olursa daha güzel olur :)

mineyardım

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşın dediği gibi premium değilse oyunun hunger games için en iyi yer bura --> hg.specialgaming.net arkadaş hatalı yazmış com değildi sanırım net idi

darkendless

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
özür dilerim mısınız?
Ben Hunger games plugini arıyorum demiştim siz hunger games sunucu ip'si veriyorsunuz..
Neyse ben zaten server kurdum.

mineyardım

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hop kardeşim hakareti kes lütfenn!!!
Ayıp oluyo... Burda kimse kimseye hakaret etmemeli özür dilerim mısın ne demek ? açıklar mısın ?
Biz plugini bilmiyoruz bilmediğimiz için sana kuramassan oyna diye ip verdik işte... Hakaret yerine tam tersine teşekkür etmen lazım...
Ama neyse ben senin içine karışamam bunu büyük terbiyyesizlik olarak algıllıyorum ve iyi akşamlar diyorum...

darkendless

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hop kardeşim hakareti kes lütfenn!!!
Ayıp oluyo... Burda kimse kimseye hakaret etmemeli özür dilerim mısın ne demek ? açıklar mısın ?
Biz plugini bilmiyoruz bilmediğimiz için sana kuramassan oyna diye ip verdik işte... Hakaret yerine tam tersine teşekkür etmen lazım...
Ama neyse ben senin içine karışamam bunu büyük terbiyyesizlik olarak algıllıyorum ve iyi akşamlar diyorum...
Bilmiyorsanız neden söylemiyorsunuz?
"bak şu speşyılgeming al ip bu"
Konunun başlığını okudular mı? Neden Hg server aradığımı düşünüyorsunuz?
Hem HG Türk serverları hepimiz biliyoruz.

mineyardım

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamam kusura bkama belki benim hatamdır ama hakaret etmeden uyarabilirdin plugini billiyorum ama o plugini ve yapmasını bilmediğim için hunger games oynarsdın diye ip verdim işte bunda bence kusurlu bir hareket yok...