Minecraft Herobrine Modu ya da Yalanı

HEROBRİNE NEDİR, KİMDİR?

• Kullanılan toplam oy
    38

berkay692009

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar şu hepimizin bahsettiği HEROBRİNE nedir, neyin nesidir? İn midir? Cin midir?
Oyunda hala varmı? Notch şaka mı yapıyor? Hangi versiyonlarda var? HEROBRİNE için mod mu gerekir yoksa bu minecraft.jar daki "hb.class" mı? Yoksaaaaa Minecraftı KORKU HİKAYESİNE mi çevirdik :D AYRINTILI BİLGİ LÜTFEN

berkay692009

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Notchun ölmüş abisi diyenler de var ??????????????*

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence notchun sakasi veya hb class dir cünkü oyunda krkutan ciğliklar var madenlerde veya disarda anide öle korkuucu bi ses cikar yada hero modundaki hıı ama daha korkutucu bi halde cikiyo insanin kapatasi geliyo öle bisey oldugunu düsünüyom (benim söledigim seyler modsuzdada oluyor dikkat modlusun falan demeyin simdi bi volvex mod pack diye bisey kullaniyorum ondada hero mod diye bisiyok menu yü envanteri düzenliyo bide reis mini map ekliyo okadar) herobrine(hb) hakkindaki düsüncelerim hb tambir psikopat ve ghast gibi ciglik atiyor (modunda mod rehbrlerinde gördüm) tambi tipsiz modda ama su mc hersey kare ama bi ciglikj atiyo yada korkutucu bi ses geliyo neredeyse altiiza edeceginiz sekil kodlanmis kisaca hero mood indirmeyinnn! konudan ciktiysamda affola

bkorkusuz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herobrine Oyundaki sıradan bir mob.

amrasamandil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
pazarlama strajesi notch onu oyun başladıktan sonra bir kaç sürüm koydu sonra çıkardı herkes onu aramak bulmak ve hava atmak için oyunu indirdi hatta bir aralar sadece premiumda var diye herkes premium alıyodu sonra notch sordular oda kesin bir şey söylemedi sonra insanlar mod yaptılar işte kısacası pazarlama strajisi o konu tez gibi bir şey ben biliyorum ne olduğunu ama uzun zaten önemli bişeyde değil anladıktan sonra keşke bilmeseydim dedim zaten :=)

GeForce

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herobrine eski sürümlerde vardı ancak kaldırıldı. Ama 2-3 gün önce Notch' un Youtube' de gece 2-3 gibi yaptığı canlı yayında "Herobrine' ı tekrar düzenledik ve oyuna eklemeyi düşünüyoruz. Sürprizlere hazır olun." sözlerini de dikkate almak gerekir diyorum ben.

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
eğer şu canlı yayın olayı doğruysa minecraft büyük oranda oyuncu kaybeder buna bende dahilim ama pacefull da gelmeyecekse başkatabi (çünkü ben hep build le uğrasirim)

GeForce

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
eğer şu canlı yayın olayı doğruysa minecraft büyük oranda oyuncu kaybeder buna bende dahilim ama pacefull da gelmeyecekse başkatabi (çünkü ben hep build le uğrasirim)
Canlı yayın olayının ne kadar doğru olduğunu bende bilmiyorum.

berkay692009

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence
Minecraft (VAR)
Minecraft Alpha (VAR)
Minecraft Beta (VAR)
Mİnecraft Herobrine (GEREKLİ)
Üçü zaten var isteyen istediğini kullanıyor.
Herobrine sürümü çıksa da isteyen yani korkmayan bu sürümü indirir mantıklı ise bi beğenin :)

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hero isteyen mod isteyenler installer yapsınlar yada ayrıbı force update mantılı olur bu

Mini-craft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
. Ben minecraft Herobrine modunu yükledim ve oldukça da eğlenceli bence . Zaten nedenini anlayamıyorum ama herobrine evimin yakınlarına hiç gelmiyor . Mağralarda da karşıma çıkmıyor sadece bir keresinde mağrada çığlık sesi geldi o kadar . Ondada eski madenler var ya raylar falan var . Orda çığlık attı ödüm koptu :D Bir de ben sırf herobrineyi görmek için uzaklara gidiyorum . Çünkü dediğim gibi evin oralara gelmiyo . Herobrine bi çığlık atıyo eşyalarımı çalıyor . Hatta bu da bana az geldi ayarlardan spawn sayısını yükselttim .Ve totem yapmadan spawn olmasnı ayarladım . Eğer herobrine gerçek oyuna da gelirse benim için hava hoş hatta ben çok da zevk alırım . Ama tabi korkanlar da var bu nedenle bence oyuna gelecekse de sadece zor seviyeye getirirsek gelsin .

Emre2013

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben brine i hiç görmedim ama vardir bazi versionlArda