Minecraft Hd Karikatür Çizimleri ?

cleapsus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu gibi resimleri nasıl yapıyolar? İnternetten bulma değil kendi isimlerini yazıyolar mesela bir oyun kanalının kapağında da bunun gibi karikatürel ama gerçeğe yakın resimler koyuyolar. nasıl yapılır bunlar?

Cem6777

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Böyle bir resim büyük ihtimalle profesyonel bir çizim programıyla yapılmıştır.Ayrıca paint ile bile çizilebilir böyle bir şey.

Cem6777

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Zor ama imkansız değil ben paint ile eskiden troll karikatürleri çizerdim. :D

Fursum012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Kardeşim Troll karikatürleri nerde, parlama efektleri, düzgün çizgiler, boyamalar nerde.

Oxuruk

Hexakosioihexekontahexaphobie
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu tür şeyleri yapmanın çok basit 2 yöntemi var. 1. si eğer mouse ile yeteneğinizi daha iyi gösterebileceğinize inanıyorsanız her türlü photo edit programları ile çizilebilir.Photoshop hatta ve hatta paint.NET gibi olan 3.5 mb lık programlar bile. 2. en kolay yolu önce el ile kağıda çizdiğiniz ve sonra pc nize aktarıp bu tür photo edit programları sayesinde üzerinde oynamalar , renklendirmeler ve gölgelendirmeler yapabilirsiniz.

cleapsus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sağolun Modum. Yardımcı Olan Diğer Arkadaşlara da teşekkür ederim.

Fursum012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
İlla kağıda çizmeye gerek yok. Kalem ile yazlan tabletler ile çizim yapılabilir. Daha sonra bunu beyaza yakın bir renk yapıp arkaplana koyarsın. Daha sonra da düzgün çizimler yapabilirsin.