Minecraft hakkında neler bılıyorsun?

kakaferidun

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bugün hiç kimsenin bilmediği bir zırh söyleyecem adı da dragon bu zırh size ölümsüzlük veriR eğer bu zırhı istiyosanız birkaç kez end'e git gel yapın sonra ender dragon bir kürk düşürecek bu kürklerle normal zırh yaprmış gibi zırh yapın alın size ejderha zırhı eminim bunu bilmiyodunuz :sırıtmak: EN ÇOK BİLİNEYEN ŞEY MİNECRAFT'TA BUDUR:)

Leosteon

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
todeskeks kartopu mobların canını götürmez sadece blazelelerin canını götürüyor diye biliyorum ben

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bugün hiç kimsenin bilmediği bir zırh söyleyecem adı da dragon bu zırh size ölümsüzlük veriR eğer bu zırhı istiyosanız birkaç kez end'e git gel yapın sonra ender dragon bir kürk düşürecek bu kürklerle normal zırh yaprmış gibi zırh yapın alın size ejderha zırhı eminim bunu bilmiyodunuz :sırıtmak: EN ÇOK BİLİNEYEN ŞEY MİNECRAFT'TA BUDUR:)
Evet çünkü gerçek deil :D

MCDostu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kapatalım artık şunun muhabbetini :D
bence de şimdi iş kartopu yumuşaktir serttire gitcek :D[DOUBLEPOST=1376380715,1376380587][/DOUBLEPOST]
Hayır ben en çok bilinmeyeni biliyorum: Tek denemede nasıl yay craftlanır :D :D