MİNECRAFT GUN mod (1.3.2)

MİNECRAFT GUN mod (1.3.2)

• Kullanılan toplam oy
    12

kngbrk4

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tamam ben kurlum video'su koyarım.Aslında o 1.3.2 siz client indiriceksiniz.(ben kurulumu koycam şimdi)

The Skipper

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.3.1 olsa bile 1.3.2 ye kurabilirsiniz adam yalan söylemiş diye mızmızlanmayın -.-

kngbrk4

Marangoz
En iyi cevaplar
0
yaaaaa 1.3.1 değil 1.3.2 client indirceksiniz video koydum izleyin

kngbrk4

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Aycıra skipper 1.3.1 mod 1.3.2'ye yüklenmez ama bu mod 1.3.2 client indireceksiniz video'yu izleyin

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
arkadaş ben videoyu izledim aynini yaptim hiçbişey olmadi oyuna giriyorum hatada vermiyo modda gözükmüyor :S

kngbrk4

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kaptan aynısını yaptığına emin misin heurustix klasorüne weapons-zip içindeki guns klasöründeki şeyleri attığına emin misin ondan kaynaklanıyordur %80

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
arkadaş the gin mod içindeki jari bendeki minecraft jar a attim sonra .minecraftin içine thegunmod içindeki com klasöründeki heuristix attim bunun içindeki gun klasörünese silahlar winrarindakileri attim sorunu bulamadim hatada vermedi silahlarda gözükmedi

kngbrk4

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yanlış yapmışsın sen gun mod içindeki jar klasöründeki class dosyalarını minecraft-jar'a atcaksın.Sonra sen com klasöründeki heuristix klasörünü atmıycan sen gun mod içindeki dotminecraft klasoründeki heuristix'i .minecraft folder'a atcan .Sonra Weapons zip içindeki guns class larını .minecraft folder'a attığın heuristix klasörüne atcan.(video'yu daha dikkatli tekrar seyret)

12berko123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
söylediklerini aynen yapdım sol altta mod 3 dü 4 oldu calısıyo dio yani giriyorum dünya ya silah milah yok ortalıkda

En iyi cevaplar
0
Olmuyor ya yaptım com daki hartux mu neydi sildim sadece comun dışında hartux var onu atım minecrraft-jar sonrada o dotminecraftmıydı neydi onu atım gun girdim guns tıkladım içindekileri atım gun winrarına ama bir şey olmuyor