Minecraft Gizleri III.

Minecraft Gizleri II.'yi okudunuz mu? Okuduysanız bu günlükle beraber nasıldı?

• Minecraft Gizleri II, Bugünün günlüğüyle beraber güzeldi.

Kullanılan: 7 46.7%
  • Minecraft Gizleri II güzeldi, ancak bugünün günlüğüne biraz daha ekleme yapılabilirdi.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Minecraft Gizleri II çok saçmaydı, Bugünün günlüğüne ekleme yapılabilirdi.

Kullanılan: 1 6.7%
  • Farketmiyor, öylesine okuyorum.

Kullanılan: 7 46.7%

• Kullanılan toplam oy
    15

Cobainnn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dikkat.
1 senedir yazılamadığı için üzgünüm, aksilik çıktı ve bunun olmayacağını zannetmiştim.

Günlük I. Yaşıyor muyum?

"Portal kapandı. Ama ne oldu? ..Öldüm mü? Yaşıyor muyum? En önemlisi ise, bunları niye kendime soruyorum?..."

Portal kapanmıştı, o portala atladığımda, girmeyi başardım. Ama devamı, hazırlıksız gittim. Birkaç ay End'de kalarak hayatta kalmayı başardım, ancak devamında Enderdragon beni resmen alt etmişti.

O günden sonrası.
Karlı bir Süper Düz mapında gözlerimi tekrar açmıştım. Nngh, o günü yine yaşayasım yok artık. Her neyse, kalktığımda, yanıbaşımda bir ağaç BİTİŞİĞİMDE İSE BİR CREEPER!!! Dedim kaç bundan hayır olmayacak :s Ama patlamadı, zaten beni görmedi de. Ağacı kesip yoluma devam ettim. Ev kuracakken bir köpek yanıma geldi. [Silinmeden yarım saat önce okuyanlar bu kısmı biliyordur, sahneyi unuttuğumdan daha anlamlı bir şekilde değiştirdim.] Bu köpek aniden de benden uzaklaşmaya başlamıştı:
-Hmph, boynundaki tasmaya bakılırsa bu şey evcil, bir süreliğine onlarda kalabilirim.
Yanımda zaten Enderdragon'dan kalma eşyalarım vardı. Nasıl mı? [Gamerule Keepinventory true >:3 >:D].. Yada neyse :ı
Eve gidişim çok uzun sürmedi. Ama gittiğimde daha uyanır uyanmaz Evde büyülü oku olan iskelet görünce "Uyanmaz olaydım" fikrini benimsemeye başladım. Sabah sabah hiç çekemezdim aksiyon maksiyon arkadaş. Neyse, okçuların da bana saldırmaması o an mucize, Npc hala yapay zekaya alışamamış salak, saldırırken de taktiğimi uygulayıp sabah sabah iskeletleri birbirine vurdurttum. Evin içindekiler korkuyla bakarken ben: "Hangisi yenecek acaba" diye bakınıyorum mağlum, pro'yum ya anlayın işte insanın o kadar korkusu olmuyor. Eve girdiğimde bana kızgın şekilde bakanlara tepkim:
- Ne var be, iyilik ettik. Hadi Xp'leri aşırdım kul hakkı ama ölmediğinize şükredin.
İlkinin ismi "Stephoney" diğerinin ise "Hyouton123" idi. El sıkışarak işe başladım...

Bir sonraki günlük: II. Yeni bir bela.[Özet]
-Burada ne arıyor sunuz? Yakınlarda köy gibi bir şey yok mu?
Stephoney: "Var, ancak orada bizim geçimimizi sağlayacak bir köy- Köyden çok bir kale."
Hyouton123: "Orası bize az acı çektirmedi."
-İsmi ney burasının?
-DragonHold. [Devam edecek.

aho1998

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzel olmuş uzunca yazıp kitap bastır hiç durmam tüm seriyi alırım .

Cobainnn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten ben çoğu Üyenin II. bittikten sonraki isteklerinin hatrına yazıyorum :D
Kendim de yazmak istiyorum ama.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
güzel olmuş , +1

Cobainnn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Günlük II. Yeni bir Bela.

İşe konuşarak başlamıştım:
-Burada ne arıyor sunuz? Yakınlarda köy gibi bir şey yok mu?
Stephoney: "Var, ancak orada bizim geçimimizi sağlayacak bir köy- Köyden çok bir kale."
Hyouton123: "Orası bize az acı çektirmedi."
-İsmi ney burasının?
Hyouton123: "DragonHold."

Bunca zaman doğrultusunda Dragonhold'un ismini duyacağım hiç aklıma gelmemişti. Gözlerimi bir faltaşı gibi aniden açan ben, bir süre sonra ismi kafamda tekrarlayınca, biraz önceki soruşturmayı unutup, içimde bir sinir deposu duruyordu adeta.
-Ne dedin sen?! DRAGONHOLD MU!?
Stephoney: "Ne oldu ki?"
-Hmph, her neyse. orası size nasıl geçim kaynağı sağlıyor?
Bir an içinde birbirlerine yolunu şaşırmış insan gibi bakıyorlardı. Adeta konuyu kapatmam gerekircesine tepki vermeye başlamışlardı. Öfkem gittikçe artıyordu. Ancak, bunu elinde sonunda bulacağımı biliyordum.

Öbür bir sabah içinde eşyalarımı yenilerken, oturduğum yerin altından sesler duymaya başladım. Bunu merak eden ben, kapı dışına çıkmak istediğimde, kapım kilitlenmiş bir şekilde sıkı güvenliğe alınmıştı. Küçük bir delikten bakarken göz ucuyla Stephoney'in bir yeraltına gittiğini gördüm. O zaman altımdaki...
Alta bir çukur kazmaya başladım. Yaklaşık 10 blok aşağı indikten sonra [Tabi ben o sesleri nasıl duyduysam artık yuh :p] Mineshaft türü bir yeraltı gördüm. Biraz ilerisinde Stephoney ve Hyouton vardı. Onlara yaklaştığımda, sesimi fark ettiler ve arkasına döndüklerinde, tahmin ettikleri gibi ben vardım. Bu sırrı saklayamazlardı. Ötmenin zamanı geldiğinde:

Stephoney: "..Bu sırrı daha saklayamayız. Anlat ona Hyouton."
-Anlatmanıza gerek yok. Bu Mineshaft, Dragonhold'a mı gidiyor yoksa?
-..Öyleyse niye Tünelle gidiyor sunuz.
Hyouton: "Bunu oraya vardığımızda anlatır-"
-Oraya gittiğimizde çok geç olabilir. Beni biliyorlar ve her daim aklından çıkarmadıkları için sıkı güvenlik alıyorlar.
Stephoney: "Ne demek istiyorsun? Yalnız oyuncusun sen! Sana karşı niye önlem alsınlar ki?"
-Sence yalnız biri miyim, yada eşyalarım bunlardan ibaret mi?

Gerçekleri bilmiyorlardı, daha doğrusu geçmişimi. [Küçük bi kısmı M.G II.'de var ve M.G I'i özel olarak yazacağım.] O nedenle onlara bir süre anlatmayacağım.
Oraya vardığımızda, birkaç soylu beni görmüştü. Bu soylulardan biri XesTech idi, Dragonhold II. imparator [Yani server Admini, gerçi bende adminim] glogloglo786'nın akrabası. XesTech beni görmezden geldi. Çünkü beni güvenliğe söyleseydi, Kale'de iç karışıklığı kolay kolay çıkarabileceğimi biliyordu, amma da zekiymiş. Bu yönünden nefret ediyorum onun -_-*

-Şimdi bana neler olduğunu anlatın, ikinizde.
Stephoney: "Dragonhold'un yeni Admini [Onlar imparator demeye çekiniyor] bir tekneyi yanlış fiyata sattığımızı ortaya koydu ve o nedenle insanları kazıkladığımızı düşünüp bizim ticaret yapmamızı yasakladı. Eğer oraya gizli bir şekilde gelmeseydik, bizi idam olarak "Yaratıcı modu" ile yaptığı boşluk çukuruna atar. Tüm eşyalarımızın gidip te başka bir yerde tek başıma doğmak, yada arkamızdan evimizin sömürülmesini istemiyorum."
-Bu şey haksızlık. Ben oraya gidiyorum.
Hyouton123: "B-bekle! Nereye?!"
..Devam edecek.[DOUBLEPOST=1385301917,1385301839][/DOUBLEPOST]M.G = Minecraft Gizleri. Anlamayanlar için tercümanlık :s

SkyTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlk başta okumaya üşendim ama okuduğumda güzel olduğunu farkettim :)

Cobainnn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ehem, uzun süre giremedim özür:

Günlük III. Dragonholdun belası, Cobainnn

Zırhını tamamen kuşanıp oraya doğru hızlı adımlarla koşuşturmaya başladım. İçimde öyle bir sinir vardı ki, güvenliğin son hız oklarını bile istemsiz savuşturdum. Başka çareleri kalmayan güveliklerin Bana saldırma kararları ters tepti. İlkinin bana saldırması sonucu:

Sağ elle kılıçla saldıran adamı sağdan eğilerek savuşturdum ve elini tutarak çelme taktım. Bununla kalmayıp adamın boynunu kırdım.
diğerinin ortadan kılıçla saldırması üzerine sola doğru savuşturdum ve yine elini tutup kılıcını kaparak arkadan gelen oku 360 derece dönerken oku da tutup önce kılıcı öndekine, oku ise yayımla beraber arkadakine sorunsuz sapladım.
Bu ilk üç Elmas zırhlıyı sorunsuz hallettiğimi görenler, geri çekilmek zorunda kaldı. Bende hızlı adımlarla İmparatorun kapısına doğru koşmaya başladım. İçimden:
*Bakalım yeni İmparator kimmiş? Boynunu kırıp kafasını kestikten sonra Kalenin neresine asacağımı düşünsem iyi ederim!*

Kapıda duran iki salak, üstüme aynı doğrultuda gelince Kafalarına aynı anda birer tekme atıp, birini tutarak 360 derece döndürdüm, diğeri ona çarparak halsiyetini kaybetti. Bende bundan faydalanarak Kapıyı onu fırlatarak açtım. Ancak sorun var: Bu manyak ben spin atarken Kontrolünü kaybedip üstüme kustu -_-*
Kapı açıldı- Ondan ziyade kırıldıktan sonra İmparator hızla ayağa kalktı. Malesef yanlış zamanlama: Biri çıplaktı.

-SENİN HAKKIN MI VAR BU KAPIYI KIRMAYA! NE CÜRRETLE İZİNSİZ GELİRSİN?!
-Hatırlarsan Babanı öldüren kişinin ben olduğunu unutma. Şimdi soruma cevap ver ASABIMI BOZMA! Daha boynunu kıracam senin!
-Ne istiyorsun bizden ben adam! İNTİKAMIN BİTMEDİ GİTTİ!
-VE YİNE HATIRLARSAN! Siz ve sizin özür dilerim atanız benim Ailemi takımımı öldürdünüz. Bende; bizden 1 kişinin ölümü, 1000 kişiye intikam almam gerektiği anlamındadır. VE SİZ 10 KİŞİYİDE ZAPTETTİNİZ! Şuana kadar 7 kişinin intikamını aldım. Ve 999 kişi öldürdüm- Hesaplamadım ama amacım sen olduğundan öyle varsayıyorum. :ı

Bu bitmeyen tartışma sırasında Hyouton ve Stephoney çaktırmadan bir şey olmamış gibi davranarak pazar işini yürütüyordu...

Devam edecek. Ha bu arada, son geldiğimde Forum arka planı olan şu minecraft mapi bende olsa varya.. .s

Zopir101

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Anaa sen hesabını benim doğum günümde açmışsın ne tesadüf tesadüfe gel :p