Minecraft Gift Code Yarısması Vardır Beyler iceri %100 gerçektir.

En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaslar Bugun Sizlere Türkiyenin En Yeni Minecraft Server Satan Bir Hostingiyle Tanıstıracagım Sistemi Kendisine Aittir Dünya Capında Tek Bu Hostingte Vardir Herneyse Yarısmamıza Gecelım Bu Hostingi Herkes Duysun Diye Facebook Sayfanı Beğenen 200 kisiden sadece 3 şanslı kisiye Gift code (minecraft premium) Verecegiz Linkler Asagidadir.
https://www.facebook.com/pages/Solmaz-Hosting/128528717356716?ref=hl

Bol Sanslar , İyi Forumlar .

lanmaniax

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beğendim Bekliyorum :)) Umarım ben alırım.Hep istediğim şeydir.

lanmaniax

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şansım yok ozaman yahu 3/200 ihtimal ne demek :D

En iyi cevaplar
0
GunceLL[DOUBLEPOST=1373728384,1373728321][/DOUBLEPOST]Arkadaslar Konuyu Begendirin Ve Guncel tutun 200 kisi yarin begenmis olur Gift codelerinize o kadar yakın olursunuz.

En iyi cevaplar
0
dberkay Solmaz Hostingin Sattigi Serverlerde Sadece Onun Uyguladigi Bir Sistem Vardir Yani Mesela o sitede vip satabilirsin sattigin parayi banka adresine yukleyebilirsin. / mesela plugin map yuklemede yetkili servis deyil kendiniz atiyorsunuz / vip sattiginiz paralari serverinizi uzatabiliyorsumuz
daha cok sey var ama yazmaya vaktim yok umarım yardimci olmusumdur.

KMHero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Begendim insallah kazanirim :)

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

En iyi cevaplar
0
ben burayi sadece face begeni artsin diye actim o yuzden website filan koymayi dusunmedim oyunpanelim.net sw panele giris yeri fiyatlar orada daha iyi artik slotlu satisa basladik www.solmazhosting.com da da oyle olucak[DOUBLEPOST=1373744632,1373732375][/DOUBLEPOST]guncell +++

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beğendim.

TC Yiğit Onuk