Minecraft Gift Code 10 TL Denendi

TheOyunBozan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Bu Ürünü Ben Satmıyorum. GittiGidiyor'da Birisi Satıyor. Ben ve Arkadaşım Aldık 30-60 Dk İçinde Ulaştı Bize. şu an Minecraft Orjinal. Arkadaşım MCSG'de şu an Oynuyor. Çoğunuz İnanmayacak Yalan Felan Denilecek. Reklam Yapmıyoruz. Belirttiğim Gibi 2 Gift Codu'da Gün İtibariyle Aldık. Ben Sizlere Yardımcı Olmak İçin Bu Konuyu Açtım. hiçbir Şekilde Reklam Yapmamaktayım. Benim Elime Gift Code Ulaştı. Sizi Ulaşacağı Konusunda Kesinlik Veremem Çünkü Ben Satmıyorum. Bir Sorun Çıkarsa Beni Suçlamayın. Ben Satmıyorum. Ben Denedim ve Aldım Şükür Bir Sorun Çıkmadı 1 Saat İçerisinde Ulaştı. Ürün Süreli 6 Günü Var Haberiniz Ola. Sadece 10 TL Dalga Geçmiyorum.
LİNK: http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/minecraft-premium-kodu-orjinal-9-99-tl-102407142

66onder

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar O Bahsettiği Kişi Benim şu an MCSG'De Kopuyorum :D Alın şu an Baktım 29 Adet Kalmış Warrior Man Arkadaşımda Denedi Bende İlk Önce Yalan Dedik Sonra Bi Alalım Dedik Oldu :D 10 TL'ye.

Kanıtı:
http://i.hizliresim.com/x8loG1.png

Dalga Geçmiyoruz Yalan Söylemiyoruz Hava Atmıyoruz Amacımız Size Haber Vermek

Son düzenleme:

TheOyunBozan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mesaj GittiGidiyora Adam Mesaj Atıyor O Kod İle Minecraft Sitesinden Hallediyon

66onder

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Ben Paypal Üzerinden Aldım Kargo Verilmiyor Adama Ben Sizden Aldım Dedim Gift Kodumu Nasıl Alıcam Dedim Adam Özür Dileyerek Mesaj Yoluylar Warrior Man'inde Benimde Kodlarımızı Verdi 2'li Kod Almıştık

66onder

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sitesi Derken Normal Satın Alıyozmuş Gibi Yapıyosun Sonra Orada Reendem Code Var Oraya Adamın Verdiği Kod Girdik Oldu :D[DOUBLEPOST=1389901669,1389901555][/DOUBLEPOST]Bende İlk Önce Onu Farkettim Birsi 12 Tl Birisi 9.99 TL Çünkü Birisin Bitmesine 2 Gün Diğerinin 9 Tl Olanın 6 Günü Var Aynı Satıcı :D

Lukasss93

Taş Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
:creeper:Gift kodu biliyorum gerçekmi değilmi diye merak ediyorum:creeper:

66onder

Marangoz
En iyi cevaplar
0
9.99 Tl Olanından Aldın Sorun Yok Yemin Edebilirim Daha 1-2 Saat Oldu :D