Minecraft Genel Sorunlar Ve Sorular ( Küçük Rehber )

CezaContra

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar Dostlarım ! Bugun Sizlere Mod Yüklerken , Crash Report Hatası , Takıldığımız Şeyler , Command Block (Komut Bloğu ) , ,
Bunlardan Bahsedeceğim.

Mod Yükleme
Arkadaşlar Mod Yüklerken İlk Olarak 2 Adet Mod Yüklediysek Ve Çakışıyor İse İki Modunda Aynı Tür Altında Olmadığından Emin Olun
Dosyaların Tam Olduğundan Ve Güvenilir Kaynaktan İndirdiğinizden.
CRASH REPORT HATASI ( BAZI YERLER ALINTI)
  1. Masaüstünde bulunan bilgisayarıma sağ tıklayın,özelliklere basın
  2. Daha sonra aygıt yöneticisine tıklayın
  3. Açılan menude görüntü bağdaştırıcılarından ekran kartına basın
  4. Örneğin Nvida Gt.. Series Özellikleri yer alıyorsa üzerine basıp sürücü sekmesine gelin.
  5. Açılan sayfadan sürücü güncelleştirme basmanız yeterli.
Veya aşağıdaki bilgi kısmını uygulayabilirsiniz.
ARKADAŞLAR STANDART VGA BAĞDAŞTIRICISI İSE DRİVER BULUCU PROGRAMLARI KULLANARAK UYGUN DRİVERİ BULMANIZ LAZIMDIR.

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN TAKILDIĞIMIZ ŞEYLER

Ağaç Blok Vs. Kıramıyor musunuz ? Mausenin İlk Tıkına Basılı Tutun . Koyunları öldürüp yatak yapın. Gece Çabuk Geçer. (Buraya Çok Yazmıyorum Yeniler Pek Kalmadı )

Command Block Nedir Neye Yarar?

Command Block Çok Değişik Şeyler İle Zombi X500 kat büyütülmüş gibisinden çok gerekli olan bir şeydir.

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Resim de koysan tadından yenmez aslında :p...

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Genel sorunlar crash falan dediğine göre bir soru sorsam? Ben bir kaç gün önceye kadar Premium değildim ve Team Extreme launcher kullanıyordum. Hiç sorun yoktu. Premium alınca haritalarımı, texture pack ve modlarımı yedekleyip orjinal launcher'ı yükledim. Ancak oyunum ara sıra donuyor ve atıyor. Ancak crash vermiyor, Game Output yazıyor üstte. Ve de bir sorun daha 1.8.7'ye optifine kurdum, bi sunucuya girince yazılar bulanık küpümsü bir şey oluyor ve hareket edemiyorum. Kaç kere optifine ı silip geri yükledim fakat düzelmedi. Neden acaba? Eskiden böyle bir sorun yoktu.

Nyxia

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Resim bulunmayan tek renk yazılar nedense gözüme pek hoş gelmiyor ya. -Sehabe