1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

MİNECRAFT FORGE HATASI

Konusu 'Mod Destek' forumundadır ve Metoman1993 tarafından 25 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.
  1. Metoman1993

Metoman1993 Sudan Çıkmış

ARKADAŞLAR MOD YÜKLEMEM GEREKİYOR MİNECRAFT FORGE Yİ İNDİRİYORUM
    MİNECRAFT I AÇINCA SİYAH EKRAN KAPLANIYOR FML FORGE HATASI VERİYOR LÜTFEN YARDIM EDİN EN İYİ MODLAR MİNECRAFT FORGE SAYESİNDE ZATEN TALE OF KİNDOM MODUNU FORGE İLE OYNAMAK LAZIM DİYOLAR BUNA BİR ÇÖZÜM BULUN LÜTFEN !

2. Bkunkcu

Bkunkcu Obsidyen Madencisi Emekli

Hatayı yazarsan yardımcı olabiliriz.

3. d3l1k4nl1

d3l1k4nl1 Sudan Çıkmış

aynı hatayı bendede verıyor yarıdım ?

4. d3l1k4nl1

d3l1k4nl1 Sudan Çıkmış

forge mod loader has found a problem with your minecraft installation the mods and versions listed blow could not be found the file forgemod loader-client-0.log contains more information bu yazıyor yardımm !!

5. emre5806

emre5806 Sudan Çıkmış

bendede aynı hata oluyor yardım:cry:

6. H4ck3rg4m3

H4ck3rg4m3 Sudan Çıkmış

Bendede oluyo lütfen yardım.

7. Cikisminecrafts

Cikisminecrafts Zombi Katili

Bende olmuyodu şu an oluyor...

8. nothinglose

nothinglose Sudan Çıkmış

başlat > çalıştır yaz > %appdata% (yüzde yapmak için shift+5) > entere tıklıyoruz > .minecrafta tıklıyoruz > bin > minecraft.zip e girin sizde java olaraksa bindeki minecraft dosyasına sağ tıklayın özellikler > genel birlikte açda java yerine zip yapın sonra bin deki minecraftın içine girip meta- inf yi silin

9. Cikisminecrafts

Cikisminecrafts Zombi Katili

Sorunu çözdüm arkadaşlar Config dosyalarınızdan biri eksikse ya da Minecraftınız'da Forge nizin sürümüyle uymayan bi mod varsa bu sorun olur.

10. KucukHilebaz1191

KucukHilebaz1191 Marangoz

Bende benim yukledgm tree captitator sorun verdi sonra forgeyi silip yeniden yukledim ve forgemod loader-client-0.log contains more information hatasi aldim tree captitator modunu nasıl silebilirim? :uğraş:

11. Mkarslan_happyspor

Mkarslan_happyspor Demir Madencisi

Minecraft:
    TheHappyspor
    META-INF dosyasını silin sorun bitti

12. KucukHilebaz1191

Sanki biz bilmiyorduk ?

13. Mkarslan_happyspor

Minecraft:
    TheHappyspor

Sen bilmiyorsun diye bişi mi dedim ben ? Kavga başlatıcı mesajlar atmayınız lütfen

14. KucukHilebaz1191

Hem sen sorunu yaşamadan neden kafadan sallayıp olucakmış gibi söylüyorsun? Ben Heralde denedim onu .

15. Mkarslan_happyspor

Minecraft:
    TheHappyspor

Sallamak mı ? Dostum anlama sıkıntın var ise yapabileceğim bir şey yok... En son yazımı da şiddetle anlamaya çalışmanızı tavsiye ederim

16. KucukHilebaz1191

Sallamıyorsan neden olmadı ? neden bilmediklerini yazıyorsun ki ? :hipnotize:

17. Mkarslan_happyspor

Minecraft:
    TheHappyspor
    Dostum burada 10 kişi bir öneri verir ama biri o hatayı çözmesine yardımcı olur burada bu kadar çözüm söyleyen insan varken senin bana gıcıklığın ne ?

18. Mkarslan_happyspor

Minecraft:
    TheHappyspor
    Hem ben sana söylemedim ki yukarıdaki arkadaşa söyledim sen ne atladın ??

19. draqula34

draqula34 Marangoz

tamam kavgayı kesin cok fazla mod vardır sizde bende suan su an 11 tane mod var ve acildi bendede oluyodu o sorun 2 tane mod sildim acildi 11 modla oyunda keyfe tavan yaptım en cok istediginiz modları yuklerseniz sizde eglenebilirsiniz 11 modla

20. doğan akyıldız

doğan akyıldız Zombi Katili

Minecraft:
    Xatar
    Bkunkcu
    bana yardımcı olabilirmisin bende "Minecraft cannot launch in it's current configuration" diyo Meta-Inf sildim cofing dosyalarını kontrol ettim ne yapmalıyım ?

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.

Sayfayı Paylaş