Minecraft Filmleri Yakında

Leqqiero

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selam arkadaşlar, fazla resmi konuşmak istemem. Eski kanaldan tanıyan varsa Minerim, Assassin's Creep vb. videoları çeken kişiyim. Kim ne derse desin, o videoların devamında batırmıştım. Bu yüzden o kanaldaki bütün videoları sildim ve kanalı bir anlamda kapattım.

şu an yeni kanala geçtim, bu kanalda herşeye sıfırdan başlamak ve eskisi gibi rastgele filmler değil de, kalite kokan doğru dürüst filmler çekmek istiyorum. Hatta o filmlerde gönderme yapmayı da düşünüyorum (Aha arkaplanda Herobrine var lan.)

Bu kadar uzun açıklamamın sebebi şu arkadaşlar: açıkçası görüntüleme sayısı ile tatmin olan bir insan değilim. Beğenme veya Beğenmeme gibi bir istatistik olmadıkça, takip edilmiyormuşum gibi hissediyorum.

Bu yüzden sizden ricam şu: türkçeyi elinden geldiğince düzgün kullanmaya çalışan, ilkokul 1'e giden ve video çekmeye çalışan o cesur çocuklara bile anlayış ile yaklaşmış bu kanala abone olmanız. Takip edildiğimi hissedersem, gerçekten Minecraft PSA veya craftedmovie gibi kaliteli videolar çekerim. Bu sizin elinizde.

Benim amacım öyle ünlü olmak falan da değil açıkçası, sadece Türkiye'nin de güzel Minecraft filmleri çekebileceğini göstermek istiyorum.

www.youtube.com/AsedePlus

Kanalımız bu. Abone olan herkese teşekkürler, olmayanın da canı sağolsun.

Burada da bir bonus video, Hardcore Survival için fragman yapmıştım. İyi seyirler.