MineCraft Faction Servermiz Acıldı SlousCraft.Nitrado.Net

saltan1454

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oncelikle Herkeze Merhaba MineCraft Turk Oyuncuları Bugun Sizlere Faction Serverimi Tanitcam
Bilgiler:
ServerRam:2Gb
Serverİpmiz SlousCraft.Nitrado.Net Hepinizi Bekleriz
Server Eventlermiz Duzenlidir
ServerSlot:18Kısılık Yarın 32Kısılık Olucak
Serverde Alım Sace Reklamci Var

Serverde Kufur Gibi Vb. Seyler Yasaktır
VipFiyatlari:Vip5tl,MegaVip15Tl,UltraVip25Tl
Her Vipin Kendine Ait Kiti Vardır

ServerDen Resimler
Spawn

Arsalar

MarketDis

Marketİc

Orman

Örs

Crafting

Bilgi

VipBilgi

Server İpmiz SlousCraft.Nitrado.Net
[DOUBLEPOST=1404291781,1404236320][/DOUBLEPOST]Guncel Konu Server Acık Eventlermiz Duzenlıdır Hepinizi Beklerim Alım Vardır Reklamci Alımı VArdır Saglam reklamcı[DOUBLEPOST=1404298557][/DOUBLEPOST]Beyler 15 Kısı Event Yapıcaz Hadı Sızde gelın

Son düzenleme:

ElectroTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ya abi isteyen girsin serverı kötülemiyom iyi güzelde reklamcı oldum 2-3 kişi getirdim getirin fly vercem dedi getirdik diyo vermicem diyo sonra yazdım aynlılarını chata dediki fura sen kimi getirdinki hee! dedi banladı tamda diyodum getirmek önemli değil emek önemli diyodum server güzel ama saygısız yalancı adminleri var diyecektim ki banlandım işte bu sw böyle isteyen girsin bir şey demiyom ama haksızlık oluyor işte böyle valla diyeceğimi dedim artık girecekmisiniz size kalmış.

saltan1454

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Peki Sen Daha sonra Gırıp Baktınmı hee Kardesım BAnın acıkmı degılmı dıye kardsım ben adamlara bısey sen ordan cıkıyon abı ben sunu getırdım soruyom ben baska bırı getırdı dıyo adam yaa oyuzden banladım ve actım sonra[DOUBLEPOST=1404331573,1404322949][/DOUBLEPOST]Beyler Server Tekrar aktıf