Yardım Minecraft Ekran Sorunu [Resimli]

oomer66

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
http://i.hizliresim.com/wj4Vmn.png

Arkadaşlar buyrun link.Resimde gördüğünüz gibi ekranım kılıcımı içine kaplıyacak kadar yakınlaşmış.Oynarken zorlanıyorum biraz.İlk başta böyle değildi sonra nasılsa oldu.Bunu nasıl düzeltirim?

Epıc

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilen yok :p Görüntüyü yakınlastır veya uzaklastır :D

oomer66

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nasıl uzaklaştırıcam işte[DOUBLEPOST=1390042475,1389898499][/DOUBLEPOST]Yokmu bilgisi olan?

eneshandsome

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben biliyorum!!! aynısı bende oldu bu maalesef düzeltilmiyo kesin masaüstünde oynuyorsun ekran çözünürlüğü ile ilgili bu sorun anca ekranı değiştiricen veya başka bilgisayar anca öyle başka yok çağresi.

RadioActiveTR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Denetim masası>Görünüm>Görüntü oradan ayarı en küçük- %100 varsayılan'a getir, oda olmazsa;

Denetim masası>Görünüm>Görüntü yandaki sekmelerde ''Ekran Çözünürlüğü'' onu biraz küçült.

oomer66

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Denetim masası>Görünüm>Görüntü oradan ayarı en küçük- %100 varsayılan'a getir, oda olmazsa;

Denetim masası>Görünüm>Görüntü yandaki sekmelerde ''Ekran Çözünürlüğü'' onu biraz küçült.
O çözünürlük ayarlarını daha önce denedimde olmadı.Başka bir şey var sanki.Ekran kartından olsa daha önce normal olmazdı diye düşünüyorum.

gingertian

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Hocam aynı sorun bende de var. Cidden çok sinir ediyor oynarken

Vacthy

- Mr.Koala
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
ilk defa görüyom böyle bi sorun lan :D iyi bari java güncelle diyen yok :D

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Belli ki eski tip bir monitör kullanıyorsun.. Artık geniş ekran (16:9) monitörler çıktı. Ne yazıkki senin o dar ekran Monitörün oyun tam ekran iken sadece belirli bir kısmını gösterebiliyor. Size bunu daha basit ve görsel bir şekilde anlatmak için bir resim yükleyeceğim.
Soldakini kendi monitorünüz gibi düşünün sağdakiler ise yeni Çıkanlar.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

mahmut1423

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ben bu sorunu çözdüm ayarlar-video ayarları-kullanıcı arayüzü ölçeği . tıklayarak kendine uygun ölçeği seç (not :öncelikle mc yi tam ekrana al)