Minecraft Dupe Bilen bakabilirmi

superheman

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar faction serverlarda dupe bilen birisi benimle iletisime gecebilirmi biliyorum biraz aptalca ama cok ihtiyacım var .[DOUBLEPOST=1404871443,1404871401][/DOUBLEPOST]Du upe yazdım

Vretil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hile yapmayı pek sevmem. İstesemde Minecraft'ta yapmam zaten yeterince kolaylaştı. Minecraft oynamıyorum zaten.

Vretil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardesim ben ne konu açıyorum sen ne diyorsun post kasmak için sanki sana sordum bu konuda özel olarka verdigin cevaba bak bukadar olmaz
Ulan gardaş ağzımı açdırtmağ forumda bile DUPE (du!pe) sözcüğü yasaklanmış sen hala soruyorsun senin yaptığın benimkinden daha mantıksız. Şindi susabilirsin.

superheman

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ulan gardaş ağzımı açdırtmağ forumda bile **** (du!pe) sözcüğü yasaklanmış sen hala soruyorsun senin yaptığın benimkinden daha mantıksız. Şindi susabilirsin.
birincisi ben qardasim falan degilim git agzını topla 2. agzını açsan ne olacak sanki realdayız aptal aptal konusma git işine bak seviyeni belli ettin

Vretil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
birincisi ben qardasim falan degilim git agzını topla 2. agzını açsan ne olacak sanki realdayız aptal aptal konusma git işine bak seviyeni belli ettin
Sende belli ettin. Orda şaka yapıyorum anlamıyorsun 1 Saçma sapan oyunlar için hile arıyorsun. Hakkın olmadan bir şey almak isteyen biri nasıl benim seviyemi sorgulayabiliyor?

MikuMC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ghostmause ile oto lapis yapılabilir veya autolt3 gibi bişi vardı onunla yazabilirsin

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Resilience kullan

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya da istediğin türden veya sürümden hack verebilirim skype ya da öm den ulaş

Skypem :
celal.king54