Minecraft Dünyası 16

aabbcc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
16. Bölüm Tuzağın Gerçekleri
-Evet Kate.Bunların hepsi doğru.Herobrine beni seni tuzağa düşürmem için kullanıyor.Çok ama çok üzgünüm.Kate lütfen beni affet.
-...
Derken Herobrine geldi.
-Angelina !Sen beni satmayı mı düşünüyorsun ?Bunu aklından bile geçirme.Eğer bunu yaparsan başın çok büyük derde girer.
-Arkadaşım ve beni rahat bırak !
-Bak bak bak!Ne oldu Kate.Yeni dostuna çok çabuk alıştın.İkinizin de başı büyük belada.Özellikle senin Angelina !
Herobrine kayboldu.
-Gerçekten beni affediyor musun Kate ?
-Evet Angelina.Yalnız bana biraz kendinden bahseder misin ?
-Tabii.Bende senin gibi dünyadan geldim buraya.Minecraft Dünyası'na düştüm.Köyü kurtarmam gerekiyordu ama bunu yapamadım ve sonsuza kadar Herobrine'nın kölesi olmaya mahkum oldum.Benim yüzümden Minecraft Dünyası yenilendi yeni köy oluştu fakat buradaki hiçbir yaratık unutmadı yşananları.Minecraft Dünyası yenilense de.Yalnız sen Herobrine'yi durdurursan Minecraft Dünyası bir daha hiç yenilenmeyecek eğer durduramazsan köy falan her şey yeniden kurulacak.Herobrine gitmeyecek ve Herobrine'yi durdurmak için başkası gelecek.Kate ben de sana bunu yapman için elinden geleni yapacağım.
-Çok garip bir tarih.Sana bu bilgiler ve bana yardım edeceğin için teşekkür ederim.Galiba kitabı okumuştun ve bizim ilk önce...
Aynı anda:
-Blaze Kalesi'ni bulmamız gerek.
iki arkadaş gülümseyip yola koyuldular.
https://forum.gamer.com.tr/threads/minecraft-dünyası-17-ve-18.21124/

aabbcc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Devamı yazıldı
(linkte her zamanki gibi hikayede)

darkuscu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Düzenleme:okudum Pardon da 17 ye Artık Giremiyorum Yetkiniz Yok Falan Diyor

darkuscu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Yeniden Yaz Ve 17-18 İstersen Yap Bölümü Yada 17 de yapabilirsin sadece senin kararın