Minecraft Death Parkur İlk mapim

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Afedersiniz ama map eğer atmak istiyorsanız fotoğraf olmak zorunda ayrıca mapin linkini atmamışsınız. Bu mapi kabul etmiyorum. Map koymayı bir kerede bilin ya!

ZedPress

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Fotoğraf Koymak İçin Öncelikle

http://resim.hosting/ Sitesine giriyoruz.

Browse tuşuna tıklayıp fotoğrafı seçiyoruz. Upload diyoruz. Sonra "BB" diye bir şey çıkçak sağ tarafta. Onu Kopyalayıp Yapıştır Sonra Konuyu Aç Resim Yüklenecektir.

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Where VirüsTotal? Bunun bir virüs olmadığını nereden bilelim biz şimdi?

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Beğenmedim.
1-)Haritanın adını bile değiştirmemişsin.
2-)Oyunu gamemode'da ve eşyalar ile birlikte bırakmışsın.
3-)Oyunu test bile etmeden buraya yüklemişsin.
4-)Puan sistemi yapmışsın ama KeepInventory açmamışsın.
5-)Map'a hiçbir şekilde emek vermemişsin.
6-)Kendin hiçbir şey yapmamış, her şeyi oyuncuya bırakmışsın. Spawnpoint çek yazmak yerine bir basınç plakası ve bir komut bloğu bari koysaydın.
7-)Minecraft Harita ve Mod Yapımı Kategorisi Kuralları'nı okumamış, fotoğraf ve virüstotal eklemeden konu açmışsın.

DöşüKıllı

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
3 resim ve virüs total zorunlu diye biliyorum.
5-)Map'a hiçbir şekilde emek vermemişsin.
Beğenmemiş olabilirsin ama emek vermemişsin demek yanlış. Ortada bir emek olduğu için bu haritayı test edip oynayabildin. İnsanları bu şekilde eleştirme.

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
3 resim ve virüs total zorunlu diye biliyorum.

Beğenmemiş olabilirsin ama emek vermemişsin demek yanlış. Ortada bir emek olduğu için bu haritayı test edip oynayabildin. İnsanları bu şekilde eleştirme.
Senin emek dediğin nedir bana açıklayabilir misin? Bir mapı en fazla 2 saat uğraşarak bitirmek emek vermek değildir.

DöşüKıllı

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Senin emek dediğin nedir bana açıklayabilir misin? Bir mapı en fazla 2 saat uğraşarak bitirmek emek vermek değildir.
Burada tartışmayalım istersen konu kirlenmesin. Emek demek bir şeyi yaparken ortaya koyduğun çabadır tüm bu haritanın var olabilmesi için bu arkadaşımız çaba sarf etmiş en azından saygı duyup düzgünce eleştirebilirsin. Birisi sırf sana göre kötü bir şey yaptıysa ona emek göstermemişsin demek yanlış olur. Neyse dediğim gibi konu hakkında daha fazla derdin varsa özel mesaj yoluyla tartışabiliriz. Burada arkadaşın konusunu kirletmeye gerek yok.