Minecraft - Cubeworld ?

meganowa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar bu başlık altında cubeworld mü yoksa minecraft mı ? konusu hakkındaki düşüncelerimizi paylaşıyoruz .

Bence minecraft çünkü hem oyuncuya verdiği eğlence,macera ve genişlik cubeworld ün dünyasından çok daha iyi. Burada cubeworld kötüdür demiyorum ama minecraft ın verdiği neredeyse sonsuz inşa kapasitesi cube oyunlarının başkanı haline getiriyor . Benim düşüncem budur. Bu konu önceden açıldıysa şimdiden özür dileyerek yorumlarınızı bekliyorum.

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cubeworld - Oyun çok iyi detaylandırılmış(planlanmış) daha alpha da olmasına rağmen. En sevdiğim özelliği ise şu demirleri kılıcınıza pixel pixel ekleyebilmeniz. :D

meganowa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben cubeworld'u çok oynamış biri değilim o yüzden pek yorum yapamıyacağım ama güzel bir oyun olduğu kesin. :)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Minecraft Çünkü Hayal gününün sınırı yok - Gubeworld de İse Hersey sınırlı Ama Grafik olarak cubeworld

yemliha

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mınecraft. Bence cubeworldun amacını bıle anlayamadım :D:D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Rapido_Hombre

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş bunu niye burada soruyorsun?Cubeworld forumunda sorsan cubeworld derler,minecraft forumuna sorsalar minecraft derler.Ama merak ediyorsan minecraft derim

MDaglii21

Marangoz
En iyi cevaplar
0
CubeWorld daha yeni cikmis bir oyun tabii ki minecraft daha iyi ama cubeworld bence gelecegin oyunu yani daha cok gelisecek!

Grim_railer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
cubeworld çok saçma bir oyun bence yapcakların sınırlı biyere kadar geliyosun ya sıkılıyon ya oyun bitiyo dünyada bi yere kadar gidince gidememeye başlıyon ama minecraft dünyası dünya kadar büyük :D minecraft bence en iyi oyun her oyunda biyerden sonra gidememeye başlarsn ama bu oyunda sınır yok...

Oktay Özlü

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
cubeworld çok saçma bir oyun bence yapcakların sınırlı biyere kadar geliyosun ya sıkılıyon ya oyun bitiyo dünyada bi yere kadar gidince gidememeye başlıyon ama minecraft dünyası dünya kadar büyük :sırıtmak: minecraft bence en iyi oyun her oyunda biyerden sonra gidememeye başlarsn ama bu oyunda sınır yok...

Cube World'dede dünya sınırsızdır. Yanlızca mapte bir biome görünür. Daha fazla ilerledikçe daha çok biome çıkar.

Black Jesus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aynı tür olmayan 2 oyundan bahsediyoruz. Ikiside kendi alanında güzel.

Sent from my iPad 3 using Tapatalk

Crack-Star

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Cube World daha alpha fakat bu kadar güzel minecraft alpha iken ... gibi idi fakat cubeworld gelişirse minecraftı geçebilir