Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

DjDrakula

Marangoz
En iyi cevaplar
0
dogum günüm 24 şubat kesşke dogum günümde aciklansaydi ama ben kendimi listede göremedim gönderdim ama :S

Emir77

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim adam boş zamanında ekler sizi hem daha çok var bitmesine

Ayakkabı Kutusundan Tapatalk ile Gönderildi

BONANZA

Demir Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
ÖNEMLİ
Arkdaşlar birçok arkadaşınız yazdığım şeyleri okumuyor , okuyanlarda düzgün anlamadıkları için mesaj atıyolar "Listede neden adım yok , renkli yazdım sorun olurmu , premiumum katılabilirmiyim " gibi mesajlar. Şimdi ben kuralları gayet açık bir şekilde yazdım ama hala renkli,kalın ve italik yazı biçiminde başvuru yapıyorlar tamam dedim bu başvurularda kabulüm ancak Premium hesaba sahip olan arkdaşlar hala başvuru yapıyor tamam listede adınız var ama bu da demek değil ki çekişde adınız çıkınca size bu gift codu vereceğim size mesaj da yazdım koşulum şudur Premium sahibi olan arkadaşlar katıldıysanız premiumu olmayan başka bir arkadaşınıza verecek şekilde katılabilirsiniz ilerideki duruma bakarak başvurularınızı iptal de edebilirim bu konu için kimse kusura bakmasın çünkü olmayan birsürü arkadaşın hakkını yemiş olursunuz . Gelelim diğer bir konuya yine kurallarla ilgili forumda birden fazla hesaba sahip olanlar var bu arkadaşlar birden fazla katılım sağlayabiliyorlar bu çok üzücü bi olay ama bu durumu anlar veya kanıtlarsak multi hesaba sahip olan arkadaşlar asla ama asla çekilişe katılamayacaktır . Bu multi hesabı önlemek için kurallarda foruma katılım tarihi altında bir kural konuşmuştum yine bu kuralı okumuyanlar olmuş ve hala katılım yapmak istiyorlar .

Bir sonraki liste 02.02.2014 saat 13-14 arasında açıklanacaktır yarın tüm başvurulara tekrar bakıp yukarda konuştuğum koşulları ihlal edenlerin başvurusu kabul edilmeyecektir !

Ve ayrıca bu konunun altına çok gereksiz mesajlar atılıyor bu mesajdan sonra bu konu altına başvuru mesajı dışında mesaj atanların başvurusu kabul edilmeyecektir lütfen mesaj kirliliği yapmayınız !

Rapterio

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
*Forum Kullanıcı Adınız: Rapterio
*Sadece Gerçek Adınız: Ömer Berke (İki ismim var)
*Yaşınız: 13
*Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 3-4
*Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: **********35(ve diğer Aykut vs.) , Cravled'in Maceraları , Litrava , BFChickenGamers , nileppezdel87 , OyunGünlüğü , VenturianTale(Yabancı) ,
*Modlu Mc Oynuyormusunuz :Bazen Hexxit , Technic vs. oynuyorum.şu an Pixelmon oynuyorum.

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
*Forum Kullanıcı Adınız: Ryan21
*Sadece Gerçek Adınız: Kerem
*Yaşınız: 14
*Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 2
*Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Videoyun, BFChickenGamers
*Modlu Mc Oynuyormusunuz : Çok denedim ama Launcher'ime mod kurulmadığı için oynayamadım :/

Numenorien

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
*Forum Kullanıcı Adınız: byyolgezer
*Sadece Gerçek Adınız: Alperen
*Yaşınız: 16
*Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 1 yıl
*Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: nileppezdel87(Ege Sagın),LeHamam(emre vs),AzeLZa Oynuyor
*Modlu Mc Oynuyormusunuz : Ara sıra

ElementikCz

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
*Forum Kullanıcı Adınız: ElementikCz
*Sadece Gerçek Adınız: Berkecan
*Yaşınız: 16
*Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 3
*Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Lehamam , Azelza , MuratAbiGF , ********** , Oxuruk || Daha Çok Var :)
*Modlu Mc Oynuyormusunuz : Arada Sırada O Da Arkadaşlarla Oynarsam Oynarım :)

• Katılan Arkadaşlara Başarılar ..

ThEKrater

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
*Forum Kullanıcı Adınız: TheKrater
*Sadece Gerçek Adınız:Yusuf Eren
*Yaşınız:13
*Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz:2
*Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz:**********,NewDayNewGame,LeHamam
*Modlu Mc Oynuyormusunuz :Evet

-FataldeaD-

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
*Forum Kullanıcı Adınız:-FataldeaD-
*Sadece Gerçek Adınız:Fatih
*Yaşınız:16
*Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz:4
*Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz:BFChickenGamers,Teorik Redstone'cu
*Modlu Mc Oynuyormusunuz :Malesef Premium Olmadığı İçin Doğru Dürüst Oynuyamadım

Son düzenleme:

D. Hüseyin Süner

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
*Forum Kullanıcı Adınız:D. Hüseyin Süner
*Sadece Gerçek Adınız:Hüseyin Doğan Süner
*Yaşınız:15
*Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz:2
*Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz:Xeonen, Fake_Dead, KofteistKofte, CravledRS, Ghostfire01 ve daha var.
*Modlu Mc Oynuyormusunuz :Evet