Minecraft Çağı : yıkım bölüm 1 : hikaye başlangıçı

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft bilginlerinin bize sölediğine göre Minecraftta bulunan bazı büyücüler cennete girmenin yolunu aradılar! Ama bunun yerine onu yok ettiler! Kendi yozlaşmışlıkları ile çarpılıp lanetlenerek dünyaya döndüler. İnanılmaz ürkütücü yaratıklara dönüştüler ve minecraft toprakları üzerinde durdurulamayan bir yıkım ordusu haline geldiler! Bütün insanları öldürdüler ve taş üzerinde taş bırakmadılar. Sayıları bizden 1 milyon kat fazla! Ama buna rağmen insanlık Minecraft muhafızı adlı büyük bir grup kurdular. Yaratıkların kanını içtiler ve onların kanına bağışık hale geldiler. Dünyanın her tarafından savaşçı,büyücü,okçu vb minecraft muhafızı oldular. Ve yaratıkların kuzeye ilerlemesini engellediler ve galip geldiler. Ama şimdi kuzeydeki meşaleleri gördüm! Yaratıklar yıkıma 10 milyon kat fazla orduyla geliyordu. Ve başlarında kocaman bir ejderha tarzı bir yaratık onları yönetiyordu. Bunu durdurmak asla mümkün olamazdı. Bu-Bunu size titreyek anlatabiliyorum. Tek çaremiz Yaratıcı'dan bi mucize beklemek.
Yaratıcı, hepimize yardım etsin !

UmßRélla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hikayenin Başını Anlamadım.Nasıl O Duruma Geldi Olay ? Daha Ayrıntılı Yazsan Güzel Olabilirmiş Ama Yinede Güzel.

eqopa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu hikayenin başlangıcını keserek anlatsan daha uygun olurdu. Fakat yazımın çok iyi, devamını bekliyorum...