1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Minecraft - Cadı!

Konusu 'Minecraft Genel' forumundadır ve ardaZy tarafından 26 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.
  1. ardaZy

ardaZy Ağaç Yumruklayıcı

Herkese merhaba,

Bildiğiniz gibi ''Minecraft 1.4.2'' güncelleştirmesi resmi olarak çıktı. Yanında ne yenilikler getirdi, ne yenilikler? Bu sabah ''Hayatta Kalma'' oynamaya karar verdim ve ''Bataklık' biyomunda doğdum. Biraz gezdikten sonra denizin biraz ötesinde küçük bir kulübe gördüm. İçinde, Kazan ve İşçilik Masası vardı. Biraz araştırdığımda bunun cadı evi olduğunu öğrendim.

- Cadı nedir?

Cadılar, bataklık biyomunda, denizin kıyısında küçük bir kulübede yaşar. İçinde kazan ve işçilik masası bulunur. Tipi ''Köylü'' ye benzer, yalnızca kostümü farklıdır. Eğer yanına yaklaşırsınız ve ''Barışçıl'' seviyede değilseniz size hasar verici iksirler atar. Zombi ve örümcekler ona hizmet etmektedir.

- Kaynak

Bataklık biyomunun hemen yanında bulunan ''kar'' biyomunun altından geniş bir tren istasyonu geçmektedir. Eğer doğru saatlerde gelirseniz, içinde sandığın olduğu bir vagonun, ve sandık da hasar verici ''İksirler'' olduğunu görürsünüz. Vagon dünyanın başından, sonuna kadar kadar gitmektedir.

- Fotoğraflar

Puntono bunu beğendi.
  2. CreeP

CreeP Marangoz

Tren istasyonu derken :D

3. ereneren2

ereneren2 Kömür Madencisi

mineshaft ne alaka?

4. ardaZy

ardaZy Ağaç Yumruklayıcı

Mineshaft'dan çok daha ve geniş ve tüm Minecraft'ı dolaşıyor.

- Kaynak kısmını iyi okuduysanız tren istasyonun ne alaka olduğunu rahatlıkla anlarsınız. :)

5. dandlyn

dandlyn Ağaç Yumruklayıcı

Ev yaparken köylüye benzer zombi gördüm :D keske fotosunu cekseydim

6. ardaZy

ardaZy Ağaç Yumruklayıcı

Evet onlar var ya, köylüler içinde zombi salgını başlatıp, iyileştire biliyor muşuz. Tam olarak bilmiyorum ama belki bunun hakkında da bişeyler yazarım. :)

7. Life Hunter

Life Hunter Kızıltaş Madencisi

biyom lar ne oluyor bana anlatabilirmisin

8. CreeP

CreeP Marangoz

Biyom farklı geniş araziler gibi birşey. Örneğin Yağmur Ormanları ayrı bir biyom, Karlı ormanlar ayrı bir biyom.

9. Life Hunter

o zaman bataklık biyomu hangi biyom oluyo kardeş?

10. CreeP

CreeP Marangoz

Çimlerin ve suyun renginin koyu, üstünde sarmaşıklar olan kısa ağaçların ve Lily Pad'lerin olduğu yer bataklık biyomudur.

11. Reddy

Reddy HATA KODU 404: Üye Bulunamadı

Minecraft:
    Sersis
    Bataklık biyomlarında artık slime çıkıyor.

12. Life Hunter

ha tamam cadı evlerinin nerde bulunduğunu şimdi anladım.verdiğin bilgiler için teşekkürler

13. Reddy

Reddy HATA KODU 404: Üye Bulunamadı

Minecraft:
    Sersis
    Orda dikkatli olmalısın.1.4 ile gelen yeni özelliklerden biri artık bataklıklar da slime [ balçık ] çıkabiliyor.

14. HozeCS

HozeCS Sudan Çıkmış

O zaten köylü 1.4 ile geldi zombiler köylüleri zombi yapabiliyor ve köylüleri tedavi edebiliyorsun

15. Samet159

Samet159 Taş Madencisi

süperdüz :D

16. MN Emihran

MN Emihran Ağaç Yumruklayıcı

Ama nasıl tedavi edliyor

17. BumOne

BumOne Sudan Çıkmış

18. MN Emihran

MN Emihran Ağaç Yumruklayıcı

19. BumOne

BumOne Sudan Çıkmış

Resmi çekerken Elimde demir kılıç kalmış normalde iyileştirme iksiri ile iyileşebiliyor %46 gibi bi oranı var sanırım

20. Emirhangg

Emirhangg Taş Madencisi

Evet en koyu Biyom.Cadı kulübesi Zor börülebilir.

Ekli Dosyalar:

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.

Sayfayı Paylaş