Minecraft Bukkit OP Verme Sorunu ve Map

CoffeePay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba konuyu yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın daha önce forum dışında normal site kullandığım için tam bilgim yok her neyse.
Arkadaşlar ben craftbukkit server açtım oluyordu falan derken bi kez kendime gm 1 vereyim dedim olmadı yetkiniz yok dedi consoleden kendime OP verdim yine olmadı op oluyorum OPPassword vardı kaldırdım.Veriyorum OP sin diyor ama hiçbir kod yazamıyorum warp list bile açılmıyor ama İtem yağdırma komutu oluyor lütfen yardım edin.
Ve server yeni worldedit konusunda berbatım lapis,hammadde,event,arena vb şeylerin map ve pluginini atarsanız çok mutlu olurum lütfen yardım edin.

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Bu Sorun Prem İlgili Yada Kullandığın Plugin Pack İlgili olabilir mi?

CoffeePay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya premiumla ilgili olcagını sanmıyorum Online Mode false ama plugin packde kaç gündür güzelce çalışıyordu yine de teşekkür ederim.
Peki onun dışında bende iConomy varda bi market map falan gönderin lütfen

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konsoldan kendinize op verin sonrada grupmanager veya permission ex yüklüyse kendinize kuruculuk adminlik gibi bir grup verin.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Sorun plugin paketinde olmalı, groupmanager bozulmuştur.

Edit: Ben groupmanageri SORUNSUZ düzenledikten sonra /manload çektim hata verdi. /reload felan herşeyi denedim hata verdi. Sadece bir çözüm bulabildim, o çözümde konsoldan "manload" yazmak oldu.

2. Edit: Groupmanager bozulduktan sonra hiçbir komut çalışmaz hale geldi. Sadece /login ve /l (giriş komutları) çalışıyordu. /warp , /tpa , /tp , /spawn vb komutların hiçbiri çalışmıyordu.

Yani konsoldan manload çekmeyi dene ama groupmanager bozuksa olmaz. En iyi çözüm: group manageri sil.

CoffeePay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya sorunu buldum Group Managerden bir ayarı bozmuşum plugin packı silip yeniden yükledim oldu arkadaşlar o değilde bir de adminlik komutu verirken kodları yanlış yazıyorum galiba onu açıklayıp craftbukkitte bulutları kapama kodunu söyler misiniz?[DOUBLEPOST=1396450167,1396450093][/DOUBLEPOST]Yani nasıl kurucu admin gibi rütbeler verebilirim groupmanagerden ne yapmam gerek bildiğiniz bir video varsa atsanız??

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ya premiumla ilgili olcagını sanmıyorum Online Mode false ama plugin packde kaç gündür güzelce çalışıyordu yine de teşekkür ederim.
Peki onun dışında bende iConomy varda bi market map falan gönderin lütfen
prem derken peremuim ilgili demedim. premissons ilgili dedim.[DOUBLEPOST=1396454668,1396454568][/DOUBLEPOST]
Ya sorunu buldum Group Managerden bir ayarı bozmuşum plugin packı silip yeniden yükledim oldu arkadaşlar o değilde bir de adminlik komutu verirken kodları yanlış yazıyorum galiba onu açıklayıp craftbukkitte bulutları kapama kodunu söyler misiniz?[DOUBLEPOST=1396450167,1396450093][/DOUBLEPOST]Yani nasıl kurucu admin gibi rütbeler verebilirim groupmanagerden ne yapmam gerek bildiğiniz bir video varsa atsanız??
./manuadd [AD] [Yetkisi] Bu Şekilde Yapabilirsiniz Ama UstaAdmin Gibi Şeyler Kendiniz Ayarlamak İStiyorsanız peremissons.yml ayarlıyabilirsiniz.

Minecraftplayerr

En iyi cevaplar
6
Ruh hali
prem derken peremuim ilgili demedim. premissons ilgili dedim.[DOUBLEPOST=1396454668,1396454568][/DOUBLEPOST] ./manuadd [AD] [Yetkisi] Bu Şekilde Yapabilirsiniz Ama UstaAdmin Gibi Şeyler Kendiniz Ayarlamak İStiyorsanız peremissons.yml ayarlıyabilirsiniz.
Bu Sorun Prem İlgili Yada Kullandığın Plugin Pack İlgili olabilir mi?
3 yerde de hata yaptığının farkında değil misin :D
Permissions olacaktı 4 kelimende yanlış :D

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
kelime hatalarım olabilir k.b[DOUBLEPOST=1396466354,1396466270][/DOUBLEPOST]kelime hataları ile insanların kusurlarını araştirma kötü zanda bulunma.!!

Minecraftplayerr

En iyi cevaplar
6
Ruh hali
kelime hatalarım olabilir k.b[DOUBLEPOST=1396466354,1396466270][/DOUBLEPOST]kelime hataları ile insanların kusurlarını araştirma kötü zanda bulunma.!!
Kelime hataları yüzünden 2 cevabında soruya cevap olmadı -_- Ve ben kötü zanda bulunmuyorum sadece açıklıyorum, 4 kere aynı hatayı yapıyorsan artık yani...