Minecraft Bukkit 1.8 Çıkmayacak!

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Beyler doğru mu?
O kadar güzel anılarımız olmuştu. Ben şimdi ne yapacam? 1.7.10'da kaldım. 1.8'e bukkitsiz geçsem tüm warplarım yokolacak! Paralarım banka hesaplarım gidecek!
Bir daha bukkit çıkmayacak mı?
Biraz araştırdım. Burada 21 Ağustos'ta "Hoşçakal" demişler.
https://storify.com/lukegb/the-tale-of-bukkit-for-minecraft-1-8

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Sen Survival Oynuyorum Yok Mucosoft Falan Fln Diyorsunda ...
Warplı - Market Sistemli Para Varsa Markette Vardır ..
Hiç Öyle Survivalmi Oynanır Kardeşim :D
Survival Dediğin Vanilla Olur :)

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Spigot var. Olmadı Sponge'ı bekle

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Beyler Spigot 1.8 denedim ama sorun var. Pluginsiz denedim her şey yolunda. Pluginleri kopyaladım 54 plugin. Plugins yazınca tüm pluginleri gösteriyor map çalışıyor buraya kadar her şey normal. Fly, Help, Ban, Op gibi temel komutlar çalışmıyor ve bazı plugin komutları. Hani sorunsuz çalışırdı tüm pluginler?
Hepsi olduğu gibi çalışır.
[DOUBLEPOST=1422306058,1419271879][/DOUBLEPOST]Yardım edin ya niye çalışmıyor. 1.7.10'da çalışıyor. 18'de çalışmıyor hata veriyor bazen. Yalan niye söylüyorsun şimdi gelmişsin çalışır diye.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Beyler Spigot 1.8 denedim ama sorun var. Pluginsiz denedim her şey yolunda. Pluginleri kopyaladım 54 plugin. Plugins yazınca tüm pluginleri gösteriyor map çalışıyor buraya kadar her şey normal. Fly, Help, Ban, Op gibi temel komutlar çalışmıyor ve bazı plugin komutları. Hani sorunsuz çalışırdı tüm pluginler?
[DOUBLEPOST=1422306058,1419271879][/DOUBLEPOST]Yardım edin ya niye çalışmıyor. 1.7.10'da çalışıyor. 18'de çalışmıyor hata veriyor bazen. Yalan niye söylüyorsun şimdi gelmişsin çalışır diye.
Ben Bukkit'te çalışan pluginlerin Spigot'ta da çalışacağını söyledim, 1.7.10'da çalışan pluginlerin 1.8'de çalışacağına dair bir şey söylemedim. 1.8 sürümü ile birlikte birçok paket değişti, özellikle NMS içerikli pluginlerin güncellenmesi gerekmektedir çalışması için.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Ben Bukkit'te çalışan pluginlerin Spigot'ta da çalışacağını söyledim, 1.7.10'da çalışan pluginlerin 1.8'de çalışacağına dair bir şey söylemedim. 1.8 sürümü ile birlikte birçok paket değişti, özellikle NMS içerikli pluginlerin güncellenmesi gerekmektedir çalışması için.
O zaman geçmek için daha erken. Daha Essentials bile güncel değil.

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Acaba CraftBukkit 1.8'de avatar plugini için yeni ability özellikler gelmişmidir :D

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
O zaman geçmek için daha erken. Daha Essentials bile güncel değil.
Essentials'ın geliştirmesi Bukkit kapatıldığında durduruldu diye biliyorum.
Essentials, WorldEdit, WorldGuard, ProtocolLib gibi pluginler Spigot bünyesinde geliştiriliyor. 1.8 sürümleri için kaynak kodları aşağıdaki adresten temin edilebilir.
https://hub.spigotmc.org/stash/projects/PLUGIN

Essentials plugini de şuradan temin edilebilir: https://hub.spigotmc.org/jenkins/job/Spigot-Essentials/