Minecraft "Bad Video Card Drivers" Hatası, Yardım!

ßaßa61

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
BEYLER BEN MİNECRAFT I YENİ BİLGİSYARIMA YÜKLEDİM (ÇÜNKÜ FORMAT ATTIM) ''Bad video card drivers!'' HATASINI VERİYOR NE YAPMAM GEREK BİLGİSAYARIM WİN XP İNTERNETTE YAZAN HER ŞEYİ YAPTIM NE YAPTIYSAM OLMADI LÜTFEN Bİ YARDIM ELİ UZATIN :( MİNECRAFTI ÖZLEDİM :(

giray2003

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hemen ilgileniyorum :)[DOUBLEPOST=1381346518,1381346130][/DOUBLEPOST]kısacası şu Kötü ekran kartı sürücüleri! yani ekran karytın kötü düşük bunu bunlarla yapalirsin olmassa üzülürüm olursa beğen :)

1- Başlat a girin altta arama yerine "çalıştır" yazın.

2- En üstte çıkan çalıştır a tıklayın.

3- Buraya "devmgmt.msc" yazın. Tamam diyin.

4- Karşınıza "Aygıt Yöneticisi" çıkacaktır.

5- Burada "Fare ve diğer işaret aygıtları" nın altında "Görüntü bağdaştırıcıları" var. Tıklayın.

6- Altında çıkan seçeneğin üzerine sağ tıklayıp "Özellikler" diyin.

7- Yukarıdan "Sürücü" seçip "Sürücü güncelleştir" diyin.

8- "Güncel sürücü yazılımını otomatik ara" diyin. Bu kadar.[DOUBLEPOST=1381346553][/DOUBLEPOST]bunu windows 7 ye göre anltım bilemem olurmu[DOUBLEPOST=1381346592][/DOUBLEPOST]
[DOUBLEPOST=1381346624][/DOUBLEPOST]bu link oku http://www.forumalev.net/windows-xp/86542-ekran-karti-guncellestirme-programsiz.html

Oxuruk

Hexakosioihexekontahexaphobie
En iyi cevaplar
0
driverını yüklememişsin olay bu.

ßaßa61

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim bende oyle bir şey yok (Fare ve diğer işaret aygıtları nın altında Görüntü bağdaştırıcıları) Benim Bilgisayarım windows xp LütfenYardım Edin Çok Oynamak İstiyorum :( :( :(